در 15 سال وجود داشته است 55 کلاهبرداری در Bihar: Tejashwi Yadav انتقاد Nitish دولت

RJD رهبر Tejashwi Yadav در یکشنبه ناودان Nitish کومار-led بیهار دولت و ادعا شده که در 15 سال گذشته شده اند وجود دارد 55 کلاهبرداری در دولت است.

“شده اند وجود دارد 55 کلاهبرداری قرار گرفت که در بیهار دولت در 15 سال گذشته. هیچ اقدام و یا پرس و جو انجام شده است در برابر هر گونه رسمی و یا یک رهبر سیاسی توسط دولت است. حداقل 3,300 تومان کرور روپیه از پول شده است اختلاس در Srijan اومدی. خواهد شد که بازگشت هزاران کرور که غارت شده از دولت” Yadav پرسید.

این کاراکتر Ghotala` (علوفه کلاهبرداری) بود اغراق شده است. آن را تنها یک تومان 46 لاخ اومدی. اما من نمی خواهم بگویم بیشتر به عنوان دادگاه در حال انجام کار است که در آن,” او اضافه شده است.

“سال گذشته زمانی که پتنا آب گرفتگی شد کرور پول اختلاس توسط مقامات پتنا مدنی بدن. هیچ یک از آنها رزرو شده است. وجود دارد یک غارت پول مردم. Nitish کومار باید به ما اطلاع آنچه که اقدام به بازیابی پول” به RJD رهبر گفت.

با باران آغاز در دولت ارشد رهبر همچنین اظهار داشت که وجود یک خطر سیل مؤثر در شمال بیهار مناطق.

“این کار از سدها متوقف شده است و تمام شمال بیهار در خطر است. با توجه به اشباع نه تنها پتنا اما چند ولسوالی دیگر در دولت دچار مشکل هستند,” او اضافه شده است.

“جاده ها تبدیل شده اند به تخلیه. دولت باید انجام شود قبل از موسمی کار در زهکشی. دولت می داند که این وضعیت اتفاق می افتد در موسمی اما Nitish کومار دولت چیزی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de