مهم و به فکر اقدامات خود را’: تایگر شروف بودن دارای برچسب ‘نقد شدنی در بانک star’

تایگر شروف یک بازیگر است که به دست آورد تا ثابت زیر فن و یک دسته از فیلم های موفق خود را به اعتبار. این بازیگر دارای یک در سراسر کشور زیر فن و عملکرد خود را در طی انتشار Baaghi 3 اثبات بازیگران سوزاننده عشق و شور و فداکاری است.

در مصاحبه اخیر خود هنگامی که از او خواسته شد در مورد احساس فشار از همیشه گرفتن این حق از نظر همه چیز برای حفظ ‘نقد شدنی در بانک’ star برچسب ببر گفت: “زمانی که مردم با نگاه کردن به شما برای کار شما مهم است به فکر اقدامات خود را. اگر وجدان خود را در جای مناسب و سپس شما نمی خواهد که به طور مداوم نگران بودن حق است.”

او در ادامه افزود: “در همان زمان این انتظارات از طرفداران من یک انگیزه برای نگه داشتن کار سخت تر است.” بدون شک وجود دارد که ببر یک کارگر سخت و نگه می دارد در حال توسعه مهارت های خود را و کار سخت تر برای فیلم های خود را و به طور مداوم فراتر از انتظار مخاطبان است.

در مقابل کار ببر است که در حال حاضر در حال ظهور جلال با توجه به موفقیت های اخیر خود را انتشار Baaghi 3 مخالف Shraddha کاپور و همه را به ساقه برای فیلم بعدی خود Heropanti 2 که عرضه خواهد کرد و در 16 جولای سال 2021 است که عاقبت به اولین فیلم Heropanti که در آن او ستاره دار در مقابل Kriti Sanon. ببر نیز به تازگی به ویژه در آکشی کومار آهنگ امید با عنوان Muskurayega هند که منتشر شد در ذهن نگه داشتن این کشور در مبارزه علیه مرگبار coronavirus. در این ویدئو با هدف ارائه یک بارقه امید در میان این بار تلاش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net