مقامات مهاجرت رفتن به دادگاه برای دریافت دنور سوابق

مهاجرت به ایالات متحده مقامات درخواست یک قاضی فدرال به زور دنور به نوبه خود بیش از اطلاعات در مورد چهار مرد متهم به جرائم که در معرض اخراج از این شهر حاضر به رعایت آن سفارش به انجام آن است.

در ادامه تشدید درگیری ها بین مقامات فدرال و به اصطلاح پناهگاه شهرستانها ایالات متحده مهاجرت و گمرک شکایت در دنور دادگاه فدرال شنبه پرسیدن که یک قاضی اجرای اداری آن را با صدور احضاریه به دنور sheriff department ماه گذشته برای اطلاعات مانند آدرس شناسایی و دستگیری گزارش در سه مکزیک و هندوراس.

متهم یخ دنبال اطلاعات برای “دلایل سیاسی” دنور گفت: این امر منطبق نیست مگر اینکه یک قاضی تعیین می شود که سفارشات مناسب بودند.

دنور مقامات کاهش یافته است به نظر در آخرین حرکت توسط یخ در روز دوشنبه. ایالات متحده دفتر دادستان برای کلرادو است که به نمایندگی از یخ در دادگاه نیز کاهش یافته است به نظر.

با توجه به یخ تمام چهار مردان تبعید شده چند بار. یکی از مردان از مکزیک دستگیر شد در دنور برای تجاوز جنسی و دیگر فضایی برای قتل و یک سوم برای کودک آزاری و اختناق حمله. به هندوراس مرد دستگیر شد خشونت اتهامات عنوان شده علیه.

سه نفر از مردان آزاد شده اند از زندان و یکی بود هنوز هم برگزار می شود. دنور مقامات زندان مطلع یخ قبل از سه منتشر شد. اما وجود دارد نه به اندازه کافی زمان برای یخ عوامل برای رسیدن به این زندان قبل از آنها آزاد شدند, با توجه به یخ دادگاه پرونده.

در نامه هفته گذشته توضیح این شهرستان را عدم تطابق با احضاریه چاد اجاره, وکیل برای دنور اداره ایمنی و گفت که یخ در حال حاضر دسترسی به دولت فدرال و پایگاه داده به آن شهر تغذیه اطلاعات است. او با اشاره به این که یخ در حال حاضر قابل دسترسی داده های بیومتریک از قبیل اثر انگشت در مورد مردان که در دنور زندان به اشتراک گذاشته بود که چهار مرد بودند رزرو شده است.

اما در آن دادگاه تشکیل پرونده یخ گفت: پایگاه داده اغلب نمی باید به روز رسانی اطلاعات آدرس و فقط اطلاعات اولیه در مورد اتهامات جنایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>