وکلای مهاجرت نیاز به پوشیدن ماسک و دستکش به نمایندگی از مشتریان در شفق بازداشتگاه دادگاه

کلرادو وکلای مهاجرت در حال حاضر مورد نیاز توسط مقامات فدرال به پوشیدن دستکش و ماسک و حفاظت از چشم به نمایندگی از مشتریان در دادگاه داخل شفق بازداشتگاه — تجهیزات مشابه به شدت مورد نیاز توسط متخصصان پزشکی در درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس.

در این قطعنامه از ایالات متحده مهاجرت و گمرک به معنی وکلای باید تصمیم بگیرد که آیا آنها باید در پیدا کردن و خرید محافظ دنده در تامین کوتاه مدت و یا خود را در معرض خطر مشتری مورد با ظاهر شدن در دادگاه اگر آنها نمی تواند ترتیب جلسات از راه دور.

بسیاری از آنها درخواست کرد که قضات اجازه می دهد آنها را به نظر می رسد با گوشی اما اگر که اعطا و سپس مشتریان خود را می تواند رفتن به دادگاه بدون وکیل. که به احتمال زیاد منظور مشتریان خواهد زمان بیشتری را صرف بازداشت شده و می تواند به افزایش خطر اخراج وکلای گفت.

“در واقع آنچه که آنها در حال انجام است قطع دسترسی به وکیل” دنور وکیل مهاجرت هارون سالن گفت. “من فکر می کنم هر وکیل در حال رفتن به تصمیم گیری های دشوار در این است.”

هدایت صادر شنبه توسط یخ متحده وکلای نیاز به تجهیزات حفاظت فردی از جمله فیلتر هوا-فیلتر N95 ماسک برای هر بازدیدکننده داشته است به یک بازداشتگاه با فرد در تماس است. چون دادگاه در شفق بازداشتگاه قابل دسترسی است راه رفتن را از طریق تسهیلات وکلای رفتن به دادگاه باید ساز و برگ خود را به نظر می رسد. قضات سپس می توانید تصمیم بگیرید که آیا وکلا باید همچنان به پوشیدن دنده در طول جلسه.

یخ سخنگوی جواب نداد یک سوال سهشنبه در مورد آنچه اتفاق می افتد باید یک وکیل نمی تواند برای به دست آوردن مورد نیاز دنده.

Dave Maddux, special projects manager for ...

Helen M. Richardson, دنور پست

دیو Maddux ویژه, مدیر پروژه, برای پروژه های, درمان, آهنگ یک پالت از اهدا کالا بر روی یک کامیون در طول یک درایو به جمع آوری تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و دیگر تجهیزات پزشکی به آدرس کمبود در طول COVID-19 همه گیر در زمینه توانمند سازی در مسیر بالا در مارس 22, 2020 در دنور. سازمان دهندگان می گویند PPE منابع در یک “کمبود بحرانی” در میان شیوع کروناویروس.

جدید هدایت می آید به عنوان کلرادو پرستاران و پزشکان شاغل در دستگاه تنفسی بيمارستان در حال استفاده مجدد از ماسک برای حفظ منابع. فرماندار تخمین زده است که دولت های پزشکی استفاده از کارگران در مورد 70,000 ماسک هر روز و برخی از Coloradans به ساخت ماسک های خانگی از پارچه.

سالن گفت: او یک جلسه برنامه ریزی شده برای روز جمعه در شفق قطبی بازداشت دادگاه. او را پرسید قاضی برای اجازه به نظر می رسد با گوشی اما اگر که درست است که او هنوز هم نمی خواهید برای خرید ماسک و دستکش.

“من در تلاش برای به دست آوردن دنده خواهد بود که لازم است برای ورود به دادگاه” او گفت:. “من فکر می کنم پرسنل پزشکی نیاز آن به حدی است که آن را در دسترس است.”

برای نگه داشتن جلسات رفتن به شیوه ای امن و بدون نیاز به دنده محافظ, مهاجرت فدرال قضات دادگاه باید موضوع گسترده ای به منظور اجازه می دهد تمام وکلای مدافع به نظر می رسد از طریق تلفن گفت: “الکس Gavern یک دنور وکیل مهاجرت.

“من فکر می کنم ما در حال رسیدن به نقطه ای که در آن ملاحظات اخلاقی برای یک وکیل در حال کشیده تا آنجا که آنها احتمالا می تواند” Gavern گفت.

مقامات همچنین می تواند تعطیل دادگاه مانند آنها برای عدم بازداشت مهاجران و آزادی به عنوان بسیاری از مردم ممکن است از بازداشت سالن گفت. بازداشت شدگان در شفق مرکز برگزار شد مدنی نه اتهامات جنایی.

یک نوار زیادی از سازمان به نمایندگی از افرادی که در دادگاه مهاجرت — از جمله انجمن وکلای مهاجرت آمریکا انجمن ملی قضات مهاجرت و یک اتحادیه به نمایندگی از مهاجرت دادستان — باید به نام دولت فدرال به تمام دادگاه مهاجرت برای جلوگیری از گسترش coronavirus. فدرال دفتر اجرایی برای بررسی مهاجرت به تعویق افتاد جلسات برای مهاجران در بازداشت, اما که به اندازه کافی به این گروه گفت: در نامه ای مشترک.

“وجود کمبود شدید از PPE در سراسر کشور” جرمی مککیننی معاون دوم رئیس جمهور از وکیل مهاجرت گروه نوشت: در این نامه است. “این شرط آن را غیر ممکن است برای وکلا به نمایندگی از مشتریان خود را مگر اینکه آنها را غارت ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که در حال کار برای نجات جان هزاران بیماران به شدت مورد نیاز تجهیزات. تمام زندگی فرد در جلسات باید بلافاصله به حالت تعلیق درآمد.”

تا زمانی که این اتفاق می افتد کلرادو وکیل خود ادامه خواهد داد و به تصمیم گیری های دشوار.

“من فکر می کنم این کاملا مضحک” دنور وکیل مهاجرت کریستینا براون گفت. “حتی اگر من می تواند پیدا کردن PPE مواد به هیچ وجه من آن را از متخصصان پزشکی که به آن نیاز دارید.”

Join our Facebook گروه برای به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im