صندوق بین المللی پول پروژه های اقتصاد هند به قرارداد با 4.5 درصد در سال 2020 رشد جهانی برآورد شده در -4.9%

صندوق بین المللی پول روز سه شنبه پیش بینی رشد اقتصاد جهانی در سال 2020 در -4.9%, 1.9%سن نقاط زیر مارس سال 2020 پیش بینی در حالی که برآورد که اقتصاد هند خواهد قرارداد با 4.5 درصد در سال است.

پوشش نقره ای این است که این پروژه یک نرخ رشد 6.0 درصد در سال 2021. رشد پیش بینی شده را به حساب این مستند که اعمال شده توسط کشورهای مختلف در سراسر جهان بیش از ترس از گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19).

“این COVID-19 همه گیر شده بود و بیشتر تاثیر منفی بر فعالیت در نیمه اول سال 2020 نسبت به پیش بینی و بهبود است و پیش بینی می شود تدریجی تر از آنچه قبلا پیش بینی شده است. در سال 2021 جهانی رشد پیش بینی شده است در 5.4%. به طور کلی این امر 2021 تولید ناخالص داخلی برخی از 6½%سن نقاط پایین تر از قبل از COVID-بینی 19 ژانویه 2020. تاثیر نامطلوب در خانواده های کم درآمد است به خصوص حاد خصوصی به پیشرفت های قابل توجهی در کاهش فقر شدید در جهان پس از 1990s” صندوق بین المللی پول گفت: در ژوئن سال 2020 چشم انداز اقتصادی جهان (WEO) پیش بینی شده است.

صندوق بین المللی پول گفت: این برای اولین بار است که تمام مناطق پیش بینی شده برای تجربه رشد منفی در سال 2020 است.

وجود دارد اما تفاوت های قابل توجهی در سراسر فردی اقتصاد منعکس کننده تکامل از COVID-19 همه گیر و اثر مهار استراتژی های تنوع در ساختار اقتصادی تکیه بر خارجی جریان های مالی از جمله حواله و precrisis رشد روند.

اقتصاد هند پیش بینی شده است به قرارداد 4.5% پس از یک دوره طولانی تر از مستند و بهبود کندتر از پیش بینی در ماه آوریل آن را گفت.

در چین که در آن بازیابی از تیز انقباض در سه ماهه اول است که در جریان رشد پیش بینی شده است 1.0% در سال 2020 پشتیبانی در بخشی از سیاست های محرک آن اضافه شده است.

“در آمریکای لاتین که در آن بسیاری از کشورها هنوز در حال تلاش برای مهار عفونت در دو اقتصاد برزیل و مکزیک پیش بینی شده برای قرارداد با 9.1 و 10.5 درصد در سال 2020 است. این اختلال با توجه به همه گیر و همچنین به عنوان به طور قابل توجهی کاهش درآمد قابل تصرف برای صادرکنندگان نفت پس از افزایش چشمگیر قیمت سوخت کاهش میرسانند تیز رکود در روسیه (-6.6%) و عربستان سعودی (-6.8%) و نیجریه (-5.4%) در حالی که آفریقای جنوبی عملکرد (-8.0%) خواهد بود به شدت تحت تاثیر بحران بهداشت و درمان” آن بیشتر گفت.

صندوق بین المللی پول اشاره کرد که در بازار در حال ظهور اقتصاد متوسط مالی پاسخ به این بیماری همه گیر در حال حاضر حدود 5 درصد از تولید ناخالص داخلی قابل ملاحظه است اما در کمتر از اقتصادهای پیشرفته. در عین حال کسری مالی پیش بینی شده برای گسترش به شدت به 10½ ٪ از تولید ناخالص داخلی به طور متوسط در سال 2020 بیش از دو برابر سطح سال گذشته است.

هند پرده برداری کرده است نقدینگی پشتیبانی (4½ ٪ از تولید ناخالص داخلی) از طریق وام و تضمین برای کسب و کار و کشاورزان و حقوق صاحبان سهام تزریق به موسسات مالی و بخش برق آن را گفت.

width: 640px; height: 510px;

width: 640px; height: 438px;

چشم انداز تحت عنوان “بحران شبیه هیچ دیگر نامشخص بازیابی” گفت که با مارس سال 2020 WEO پیش بینی وجود دارد که بالاتر از حد معمول درجه ای از عدم قطعیت در اطراف این هوا.

“پایه طرح ریزی مبتنی بر فرضیات کلیدی در مورد خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر. در اقتصاد با کاهش نرخ ابتلا به عفونت های بهبود کندتر راه در پیش بینی به روز شده نشان دهنده مداوم اجتماعی فاصله به نیمه دوم سال 2020; بیشتر زخم (آسیب به عرضه بالقوه) بزرگتر-از-پیش بینی ضربه به فعالیت در این مستند در محله های اول و دوم از سال 2020 و یک ضربه به بهره وری به عنوان بازمانده کسب و کار تا سطح شیب دار لازم ایمنی و بهداشت شیوه” آن را گفت.

برای اقتصادهای در حال مبارزه برای کنترل عفونت نرخ طولانی مستند را تحمیل اضافی تلفات در فعالیت آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de