“من نمی ترسم برای توان های مختلف’: Swae جدید لی Collab با Giuseppe Zanotti باعث Bop از جنس مات


Swae Lee حضور 62 Annual GRAMMY Awards در مرکز استیپلز در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس کالیفرنیا.
عکس: فریز هریسون (گتی ایماژ برای ضبط آکادمی)

او معروف کمک Beyoncé در “شکل گیری“و بقیه ما را به “No Flex Zone.” در حال حاضر Swae لی نیمی از خواهر و برادر هیپ هاپ duo Rae Sremmurd است آوردن خود را سبک منحصر به فرد, مد, انتشار یک کپسول مجموعه با لوکس کفش طراح Giuseppe Zanotti. چه چیزی بیشتر است ؟ این خط از کفش ورزشی و کفش ورزشی گل, زرق و برق و سنگ مصنوعی بیرنگ و embellishments و دوز سنگین از صورتی مجزا gender-neutral.

تبلیغات

صحبت در همکاری با کفش اخبار, 26 ساله نوازنده-تبدیل-طراح چالش کشیده مفهوم که خط بیش از حد زنانه برای هیپ هاپ جمعیت.

“بسیاری از [رپرهای] آیا لعنتی می ترسم به پوشیدن گه” او گفت:. “آنها می خواهند به فکر می کنم روش های قدیمی و قرار دادن یک حد که گه. من نمی ترسم برای متفاوت خواهد بود.”

مورد در نقطه: میراث هیپ هاپ انتشار XXL زد تیتر “Swae لی طراحی های مردانه پاشنه بلند” با وجود که ارتفاع پاشنه و سبک از نیم پوتین در این مجموعه در حال تعادل با یک سنتی ’60s چلسی بوت (مناسب برای سیاه و سفید “بیتلز”)—به عنوان به خوبی به عنوان سنتی چکمه های کابوی. (به راستی چرا خانواده خیلی می ترسم ؟ چگونه Swae?)

و به عنوان Tupelo, از دست ندهید.-متولد لی که عرضه این خط در Saks Fifth Avenue را در مرکز شهر Brickell محل در سوپر باول آخر هفته گفت: خروجی:

“حتی در حال رشد ما استفاده می شود به رپ در مورد Giuseppes. همه در هود آنها را می خواستم. ما نمی توانیم آن, بنابراین شما یک high-end شخص اگر شما عینک Giuseppes. شما برای رفتن به یک مقدار زیادی از سر و صدا و سر به نوبه خود اگر شما از طریق پوشیدن آنها.”

تبلیغات

Zanotti می گوید FT Lee بسیار دست به ایجاد اولین مجموعه حتی ارائه خود را طرح.

تبلیغات

“کامل همکاری در مورد احترام گفت:” Zanotti. “ما نیاز به تعادل هر یک از دیگر. همین دلیل است که من نیاز به دانستن فرد. این به اندازه کافی برای خواندن یک داستان. من برای پیدا کردن که شیمی است.”

آن ممکن نبوده شیمی هر کسی میرم پیش بینی کرد اما خود را در اولین جلسه این طراح ایتالیایی به یاد می آورد: “من فکر کردم چرا این پسر خیلی ظریف است؟’ با مردان کفش کفش و کت. آن دیوانه. و مو و خالکوبی. او یک هنرمند مدرن…او را به نسل جدید است. او چیزی متفاوت از دیگران است. آن دیوانه در یک راه خوب. گاهی کاملا متضاد کار می کنند.”

تبلیغات

به عنوان برای مجموعه خود آن را به وضوح ساخته شده برای بهار و…بسیار مورد نیاز سرگرم کننده است. “من چیزی به کسی بدن خود را برای تکمیل ساز و برگ کفش کامل یک نگاه” گفت: Swae که برای اولین بار عرضه یک پر تلالو جفت غنیمت از این مجموعه با یک سفید pantsuit از پیتر Dundas’ زنان مجموعه در سال 2020 Grammys.

تبلیغات

“این بود تا من را به کلیدی ترین بخش از ساز و برگ پس از آن راه متفاوت” لی اضافه شده است. “در حال حاضر من کمک به مردم با خود را به خوبی بودن. این است که تصویر خود را. که مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de