من آماده نیست به پیشنهاد هنوز

من آماده نیست به پیشنهاد نشده است – سبک زندگی

به روز شده: Apr 11, 2020, 08:25 IST | DR عشق | بمبئی

من به تازگی از یکی از دوستان نزدیک خود را که او شده است در بحث ازدواج با دایره خود را از دوستان است

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picمن شده اند دوستیابی کسی که برای دو سال در حال حاضر و همه چیز شده اند که به خوبی بین ما. من می دانم که او دوست دارد من و ما لذت بردن از صرف وقت با هم. من به تازگی از یکی از دوستان نزدیک خود را که او شده است در بحث ازدواج با دایره خود را از دوستان است. او به آنها گفت که در مورد تمایل به پیشنهاد من به زودی این کار آغاز شده است به من احساس بسیار ناراحت کننده است. من می دانم که ما ممکن است قادر به یک آینده یک روز اما من فکر می کنم آن را بیش از حد به زودی به صورت یک پیشنهاد از آنجا که من حتی از راه دور آماده برای این نوع از تعهد است. من نمی دانم که چگونه به می گویند این به او می گوید: من رفتار عجیب اما من نمی خواهم او را برای پایان دادن به این رابطه فقط به خاطر من نمی توانم قبول پیشنهاد خود را.

اگر شما پیش بینی آینده با این فرد ناتوانی خود را به او بگویید که چگونه شما احساس می کنید نشان می دهد در غیر این صورت. شما می توانید یدکی خود را به عنوان به خوبی به عنوان او خجالت از داشتن برای مقابله با رد پیشنهاد توسط به سادگی آغاز گفتگو در مورد تعهد و چگونه شما هم ببینید رابطه خود را.

دختر من شکست تا پس از 4 سال بوده است و پیام های زیادی به من, درخواست برای فرصت دیگری. ما خیلی جدی در مورد هر یک از دیگر به پایان رسید و آن را برای چیزی بسیار بی اهمیت. من وسوسه به عقب بر گردیم با او اما نمی خواهم به آن را پشیمانی بعد از آن.

اگر شما می دانید که دلیلی برای پایان دادن به آن بی اهمیت بود و هنوز هم احساسات او آن را ندارد حس نمی دهد و این یکی دیگر سعی کنید فقط به خاطر اینکه شما ترس از آن پشیمان. هر رابطه شما را به شروع با امکان پشیمانی چرا که هیچ یک از ما می تواند آینده را پیش بینی. با چگونه شما احساس. وجود دارد هیچ آسیبی در ملاقات چند بار و اندازه گیری چگونه شما واکنش نشان می دهند در اطراف هر یک از دیگر قبل از وارد شدن به هر نوع تعهد است.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im