من گریه نمی کنم شما گریه: Frank Ocean بازده با دو تک آهنگ جدید تضمین شده به شما را در احساسات خود را


Illustration for article titled Im Not Crying, iYoure/i Crying: Frank Ocean Returns With Two New Singles Guaranteed to Put You in Your Feelings

عکس: Jason مریت (گتی ایماژ)

دو چیز وجود دارد من هرگز نمی تواند به اندازه کافی دریافت کنید: خرچنگ پاها و جدید Frank Ocean موسیقی. و در حالی که من همیشه آن را یک نقطه به شریک شدن در های مورد علاقه من سخت پوستان ، بخشنده روح که خوبان همه ما با کانال نارنجی شده است shortchanging ما پرده در حالی که برای در حال حاضر.

خوشبختانه فرانک دوباره پدید آمده از هر پناهگاه او سهام با d’angelo تحمل هدیه: یک جفت تک آهنگ های جدید که قبلا فقط در دسترس بر روی وینیل.

تبلیغات

“عزیز مارس” و “Cayendo” ساخته فرخنده آغاز بکار در دبستان+ حزب در ماه اکتبرو به خاطر خدا خوب است همه آنها در حال حاضر در دسترس برای همه سیستم عامل های دیجیتال. Hallelujah!

در “Cayendo,” فرانک می رود برای روده—اسپانیاییبیش از برخی شادی بخش گیتار licks در حالی که در “عزیز مارس” گرمی برنده جایزه اواز خوان می کند آنچه او می کند بهترین: موم را درون شعر در مورد رابطه کج رفته است.

و اگر شما به خودتان پیدا کنید در احساسات خود را پس از گوش دادن به فرانک موضوعات ارائه شده من به شما قول می دهم به تنهایی نیست.

تبلیغات

تبلیغات

من می خواهم پیشنهاد به کنسول شما اما راه من اجتماعی فاصله تنظیم شده است…

امیدوارم آلبوم جدید قریب الوقوع است. در حال حاضر اجازه دهید من به عقب بر گردیم به گریه چشمان من به این خوبی الاغ موسیقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im