من خوشحالم که شما در حال رفتن به نوشتن رمان بزرگ آمریکایی در حالی که ما همه بسته-اما من باید بچه های کوچک


The 31 cents my child brought me because he had no idea what else to do with it.

31 سنت من فرزند مرا چون او تا به حال هیچ ایده چه چیز دیگری برای انجام با آن.
عکس: پاناما جکسون

آن را احساس می کند مانند سال پیش هنگامی که کلمه شروع به پایین آمدن است که coronavirus ممکن است تعطیل کل ما زندگی می کند و برای هفته ها یا حتی ماه. معلوم شد واقعا مانند هفته گذشته هنگامی که “اقامت خود را در خانه” چکش یک چیز واقعی. البته به عنوان به زودی به عنوان آن اتفاق افتاد و اتهام به “استفاده از آن زمان به مولد و انجام چیزی که شما همیشه می خواستم برای انجام” رفت و به توده ها.

یادگیری یک زبان جدید است. خواندن تمام کتاب شما نشسته خود را در قفسه. جهنم نوشتن این کتاب یا این که پیشنهاد شما شده است به معنی شروع و یا پایان. تمیز کردن خانه خود را. سازماندهی همه چیز.

تبلیغات

آن را همه به خوبی معنا و نیت. ناز, حتی. در اینجا چیزی است: برای بسیاری از ما والدین با کودکان در سن مدرسه که گه راه بیش از یک نظریه از یک احتمال است.

آیا من می توانم فقط سطح با شما ؟ کار از خانه زیبا است که شما مجرد هستید یا بو و دیگر هیچ مسئولیت. آن را فقط مانند نور روز صرفه جویی در زمان است که گه خوب است هنگامی که شما در واقع در خواب و استفاده از یک ساعت اضافی از خواب در پاییز. اما اگر شما یک فرد خانواده با کودکان و نوجوانان تحت گفتن 10 و سپس واحد بهره وری است نه یک چیز. نور روز صرفه جویی در زمان است که یک مزاحم که به معنی بچه های خود را زودتر و نه بعد.

برای مثال در صفحه اصلی در حال حاضر دو پسر کوچک با سن 5 و 3. آنها سرگرم کننده duo قوی کردن گه چپ و راست در تمام طول روز زمانی که آنها در حال تلاش برای متقاعد کردن من به دانلود Call of Duty (جدی; من به شما اطمینان دهم که آنها هیچ ایده آنچه در آن است) بر روی iPads خود را. I love my kids, fam. من نمی توانستم برای درخواست بیشتر بچه ها سرگرم کننده.

آنها در حال حاضر هر دو در مهد کودک, پیش دبستانی که بسته است تا به خوبی از آن دوبارهباز می شود. در حال حاضر من نمی دانم اگر شما می دانید هر 5 و 3-سال-کودکان اما در حالی که بیدار آنها روشن می شود. هنگامی که آنها در حال اجرا در اطراف مانند اوسین بولت برای ساعت آنها درخواست گه زیرا آنها می توانند هر چیزی را انجام دهید خود را اغلب برای درخواست گه در حالی که در حال اجرا در اطراف مانند اوسین بولت برای ساعت. آنها نمی توانند طبخ خود صبحانه یا ناهار. آنها نمی توانند استحمام خود را. با وجود این ساعت از سرگرمی ارائه آنها یکی دیگر از آنها هنوز هم نمی تواند خود را سرگرم کند. در حال حاضر همسر من است با صدای بلند تشویق آنها را به لرز برو بیرون چون من فکر می کنم یکی از آنها در زمان های دیگر somethingorother و گریه است چرا که او می خواهد آن را به عقب.

تبلیغات

من در طبقه بالا از سه طبقه خانه شهری. آنها در طبقه پایین و من می توانید آنها را به وضوح. من نمی ممکن است قادر به ایجاد هر تک کلمه, اما من می توانم جان کلام را بدون تلاش. آن را با صدای بلند در اینجا. بچه ها با صدای بلند. آنها به سطح بالا. آنها را از خواب بیدار به دنبال shenanigans. در واقع من به طور خاص می دانم که آنها تا به برخی از مزخرف وقتی که من نمی تواند آنها را بشنود. که زمانی که آنها می دانند که آنها در اشتباه هستید به طوری که آنها در حال تلاش برای پنهان کردن خود را wrongness با سکوت. مانند زمانی که آنها در تلاش برای قرار دادن خمیر دندان به fishtanks. من فکر نمی کنم آنها در تلاش بودند به قتل ماهی های خود را, اما من می توانم می گویند که آنها در مورد مراقبت از نتیجه هر دو. برای تکمیل که مزخرف آنها ریخت و از تمام مواد غذایی ماهی به یک سطل آشغال و سپس فرو برد و آن را با آب.

در دوم فکر کردم شاید آنها در تلاش بودند به قتل ماهی. آن را اقدام به قتل نفس حداقل.

تبلیغات

به معنای واقعی کلمه در حال حاضر یکی از بچه های من راه می رفت تا دو پرواز از پله ها به دست من 31 سنت داد زدم مثل یک دایناسور است و در حال حاضر ضرب و شتم یک جدول. چرا ؟ چرا که او می تواند. داستان واقعی این کار بیشتر به کار از خانه از آن است که به انجام کار در هر نقطه دیگری است.

با تشکر از خدا برای معلمان است. هیچ. به طور جدی. من یکی از این افراد داشتن که realiz…

تبلیغات

به معنای واقعی کلمه به عنوان من نوشتن این, که همان کودک است که من آورده خود را در بخش از پول اجاره زد از پله ها پایین و پا بر روی یک قسمت از یک اسباب بازی است که او را شکست و فریاد خونین قتل در مورد او ، من نمی ساخت هر یک از این راه. این است که به سادگی گذشته 3 دقیقه از زندگی من است.

معلمان. پرستاران. همه آنها. (بسیاری از آنها را.)

چرا من های همه از این ؟ در اینجا به همین دلیل: منf شما اتفاق می افتد به در یک محل با زمان کافی و صلح و آرامش به یاد بگیرند که مهارت های جدید و یا نوشتن این کتاب و یا آن آلبوم, هر چه سرد است. بسیاری از ما با بچه ها نیست. بین تلاش برای زنده نگه داشتن آنها و همچنین تمیز کاری اینترنت به صورت رنگی طرح درس از معلمان که سخاوتمندانه های ثروت (و یا ایجاد خود ما به عنوان همسر من انجام شده است) فقط در ساخت آن از بیدار برای رفتن-به-برو-به-خواب است خسته کننده به عنوان گه. کسانی که در چند ساعت گذشته از زمان بیدار صرف خیره شدن به فضا فکر کردن در مورد این واقعیت است که مدارس ممکن است باز دوباره این سال تحصیلی.

تبلیغات

بنابراین آره برو که بهره وری صحبت کنید. من مشتاقانه منتظر آلبوم جدید خود را و یا کتاب و یا قطعه هنری که شما در زمان 8 ساعت در روز برای چگونه بسیاری از روز در آن زمان آن را به پایان برساند. من واقعا انجام دهد. من نگاه به جلو به آن را حتی بیشتر اگر این امکانات عالیه و توپاک, حتی بیشتر, اگر آنها بر اسب و یا pangolins. من و من ؟ ما در حال رفتن به انجام بهترین های ما به دست خودمان را برای روز رفتن کامل در حالی که ما سعی می کنیم به کار بهترین راه ما می توانیم.

و هنگامی که بچه ها رفتن به مدرسه, من در نوشتن رمان بزرگ آمریکایی در طول ساعت کار مانند هر دیگر خود احترام نویسنده به خاطر این که تنها وقت آزاد من باید تا زمانی که بچه های من به اندازه کافی به خود سرگرم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de