ایلینوی از دست می دهد رای دهندگان ثبت نام برای تقریبا 800 سابق زندانیان


عکس: فردریک J قهوه ای (خبرگزاری گتی ایماژ)

ایمان در آمریکا رای گیری روند رشد کرده لرزان در سال های اخیر است. با بدنه-چراغ متحده تلاش خود را damnedest به suppress آرا رئیس جمهور فعلی بدون داشتن مشکل با روسیه هک ما سیستم های رای گیری و حزبی آیووا فقط یک شکست بزرگ آن را حس می کند. متاسفانه امشب اخبار احتمالا نمی کند.

ایسنا گزارش که دولت هیئت مدیره از انتخابات در ایلینویز نشان داده است که آن را به طور تصادفی لغو رای گیری ثبت نام از 774 سابق زندانیان. ایالت ایلینویز تعلیق حق رای از زندانیان در حالی که زندانی اما بازیابی آنها را هنگامی که آنها آزاد است. با توجه به هیئت دولت لغو شد و در نتیجه سازمان های دولتی تعریف این زندانیان سابق که در حال حاضر زندانی. خوشبختانه با توجه به دولت اتخاذ همان روز ثبت نام کسانی که تحت تاثیر هنوز هم می تواند رای دادن.

تبلیغات

این بود که نه تنها خطا آمد که به عنوان یک نتیجه از دولت جدید رای گیری خودکار سیستم ثبت نام. هیئت مدیره گزارش داد که افرادی که تصمیم گرفتند زخم ثبت نام به هر حال و 500 غیر شهروندان ثبت شد. برخی از کسانی که 500 غیر شهروندان در واقع رای دادند.

این مردمی است آنچه ما تماس بگیرید ظروف سرباز یا مسافر داغ. این یک چیز به از دست دادن ثبت نام از زندانیان سابق. در یک چیز به ثبت نام مردم تصمیم گرفتند. برای ثبت نام 500 غیر شهروندان است که یک بیت از یک پرچم قرمز است. عمدتا به این دلیل که ما یک کل حزب الاغ که با استفاده از بهانه “خوب اگر ILLEGALS رای دادن؟!” به عنوان مبنایی برای disenfranchising تمام عیار از رای گیری ، اشتباهات مانند این فقط آنها را مهمات.

ما در هر سال یک انتخابات و ریسک فوق العاده بالا. ما به سادگی نمی توانیم اشتباهات شبیه به این ساخته شده است. اگر سیستم های جدید در حال استخدام ندارد, به مردن سپس بالاتنه از برگه کاغذ. این پیشرفت نیست اگر چیز جدید است که فقط در ساخت روند بدتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de