‘Ik vaari phir se aa bhi jaa yaara’: Amul هند موضعی می پردازد ادای احترام به Sushant Singh Rajput

Amul هند پرداخت ادای احترام به Sushant Singh Rajput پست بودند. آنها نوشته شده یک طرح سیاه و سفید از شخصیت های محبوب از Kai Po Che, Sonchiriya و M. S. Dhoni: داستان ناگفته. در بالای پست نوشت: شعر از خود Raabta آهنگ ‘Ik Vaari Aa’. آن را به عنوان خوانده شده “Ik vaari phir se aa bhi jaa yaara…”. آنها عنوان پست خود را بیان #Amul موضعی: ادای احترام به یک جوان خوب بازیگر…”

در طول شب ساعت روز دوشنبه, Sushant مراسم تشییع جنازه برگزار شد در بمبئی. پدر و دیگر اعضای خانواده وارد از پتنا در اوایل امروز برای آخرین مناسک. چندین مشاهیر مشخص شده حضور خود را در مراسم تشییع جنازه, یعنی, Rajkummar Rao, Krystle d’souza, Vivek Oberoi, Pooja Chopra, Shraddha Kapoor, Randeep Hooda, Udit Narayan, Varun Sharma, Tahir Raj Bhasin, Tushar Pandey Prateik Babbar و Kriti Sanon.

در همین حال اتمام Amul هند در پست زیر:

در

چند مشهور است که با همکاری Sushant در سفر خود پرداخت خراج خود را در صفحات رسانه های اجتماعی. Ekta کاپور نوشت: “فرد متفاوت نابغه bon voyage! از شما که خال خال در Prithvi کافه توسط Balaji تیم برای تلویزیون به شما تبدیل شدن به هند را ستاره درخشان شما را از آن همه! ما را جشن می گیرند شما هر روز! امیدوارم که شما با مادر خود را در حال حاضر که شما از دست رفته بسیار است.”

در حالی که Shekhar Kapur کسی که با او قرار بود به کار در Paani در توئیتر خود نوشت: “من می دانستم که داستان از افرادی که به شما اجازه پایین خیلی بد است که شما می خواهم گریه روی شانه من. من آرزو می کنم من در حدود شش ماه گذشته. من آرزو می کنم شما تا به حال به من رسیده است. آنچه برای شما اتفاق افتاده بود خود را از سرنوشت. نه مال شما. #SushantSinghRajput”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de