اگر شما زندگی می کنند با آلودگی هوا, شما در حال حاضر بیشتر در معرض Covid-19


Illustration for article titled If You Live With Air Pollution, Youre Already More Vulnerable to Covid-19

عکس: گتی

یک نکته قابل توجه در مورد covid-19 coronavirus ناشی از بیماری در سراسر جهان گسترش است که باعث آن شدید و کشنده بیماری در برخی از افراد در حالی که افراد دیگر تبدیل به تنها کمی بیمار است. تا کنون ما می دانیم که مسن تر بودن و یا داشتن موجود شرایط بهداشتی قرار می دهد یک فرد بیشتر در معرض خطر علائم جدی است. متاسفانه برای بسیاری از مردم هوای آلوده آنها تنفس هر روز به احتمال زیاد در حال حاضر آسیب دیده ریه های خود را و آنها را بیشتر در معرض خطر جدید کروناویروس.

Covid-19 تمایل به آمده با تب و سرفه خشک. حملات ویروس سیستم تنفسی می شود و مهلک زمانی که بیماران مبتلا به تسلیم شدن به سندرم زجر تنفسی حاد است که باعث می شود ریه ها را پر کنید تا با مایع. این ویروس شده است, کشنده ترین برای کسانی که بیش از سن 60 و همچنین افراد مبتلا به بیماری های قلبی عروقی و سرطان و بیماری های مزمن تنفسی.

تبلیغات

حدس می زنم آنچه مهم است راننده تمام بیماری های فوق است ؟ آلودگی هوا. و است که به احتمال زیاد به معرض کیفیت بد هوا در ایالات متحده آمریکا ؟ خانواده های کم درآمد و جوامع از رنگ. که بیشترین احتمال مرگ زودرس به دلیل کاهش کیفیت هوا ؟ افراد مسن. امروز مردم سیاه و سفید هستند سه برابر بیشتر احتمال دارد به مرگ از آسم از مردم سفید. که می شود 10 برابر بیشتر احتمال دارد برای کودکان. مردم سیاه و سفید نیز رنج می برند که بالاترین نرخ مرگ و میر از بیماری های قلبی.

به همین دلیل covid-19 شیوع یک موضوع زیست محیطی و عدالت و سابق آژانس حفاظت از محیط زیست مدیر جینا مک کارتی گفت: به همان اندازه در توییتر شنبه.

“این بحران نیست و به سادگی یک مسئله بهداشت عمومی. آن است که به طور مستقیم مربوط به عدالت اجتماعی و زیست محیطی عدالت” مک کارتی نوشت. “این است که به طور مستقیم مربوط به مبارزه ما برای هوای پاک, پاک, آب, یک محیط سالم و سالم جوامع است. #COVID19 مؤثر است همه ما—سلامتی ما و راه ما از زندگی, اما کم درآمد جوامع و جوامع از رنگ ممکن است خطر اضافه.”

تبلیغات

تا کنون هیچ پژوهش به بررسی جمعیتی از جوامع شاهد بالاتر بروز coronavirus. نیز وجود دارد نبوده است هر گونه تحقیق چگونه کیفیت بد هوا می تواند باعث تشدید علائم ویروس. طنز از این ویروس ابتدا در چین است که در میان بدترین کیفیت هوا در جهانبود از دست داد در استفانی Lovinsky-Desir استادیار طب اطفال در مرکز پزشکی کلمبیا او گفت Earther.

تبلیغات

این امکان وجود دارد که یکی از دلایل که چرا این ویروس تا به حال شده است به طوری بدخیم می تواند مرتبط به مواجهه های محيطی مانند آلودگی هوا” Lovinsky-Desir گفت.

ما نمی دانیم, اگر چه, که آلودگی هوا اثرات تنفسی سیستم ایمنی بدن به عنوان ذرات سمی را وارد کنید و التهاب ریه ها. کیفیت بد هوا به علاوه covid-19 ممکن است به اثبات می شود یک ترکیب کشنده برای جوامع در حال حاضر رنج می برند در دست یک اقتصاد جهانی که متکی بر سوزاندن سمی سوخت های فسیلی.

تبلیغات

خاموش شدن های اخیر از فعالیت های عادی روزانه با توجه به covid-19 در واقع ناشی از آلودگی هوا را کاهش می دهد به طور چشمگیری در سراسر چین و ایتالیادو کشور با بیشترین تعداد موارد. غایب جهانی بهداشت بحران این وسایل نقلیه به طور منظم گردند و سموم به هوا در اطراف ما در حالی که پالایشگاه و نیروگاه سوزاندن سوخت های فسیلی به طور فعال منتشر می کنند ذرات و مواد سرطان زا به داخل حیاط از چند را انتخاب کنید.

“اگر شما در معرض آلودگی پس از آن وجود دارد افزایش خطر است. اگر نامتناسب تعدادی از آمریکایی ها از رنگ در این مناطق تا با گسترش آنها در حال رفتن به بیشتر بیمار برای اطمینان از” ری Panettieri یک ریوی پزشک و معاونت موسسه ترجمه پزشکی و علوم در دانشگاه راتگرز گفت Earther. “جمعیت های آسیب پذیر و استفاده کنم که در یک معنای وسیع تر—قطعا به طور نامتناسبی تحت تاثیر همه بیماری و سریع طبیعت از گسترش ویروس من فکر می کنم کسانی که در حال رفتن به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار بنابراین بله من نگران هستم.”

تبلیغات

نتیجه این همه آلودگی هوا در سطح جهان است 7 میلیون مرگ در سال و با توجه به سازمان بهداشت جهانی. در ایالات متحده آلودگی هوا شده است در حال افزایش برای اولین بار در یک دهه. (با تشکر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.) بهبود کیفیت هوا از سال 1999 تا 2013 کاهش تعداد مرگ و میر زودرس در میان افراد مسن منجر به 24 میلیارد دلار در سال صرفه جویی در, اما آنها همچنان بیشتر در خطر است. آلودگی هوا بسیار مرگبار است که متخصصان بهداشت و درمان در حال تماس آن را یک بیماری همه گیراشاره کرد که سوخت های فسیلی منبع اصلی این مرگ و ناامیدی در سراسر جهان است.

در حال حاضر covid-19 است که به احتمال زیاد بیشتر تشدید خطر مرگ برای این جوامع است.

تبلیغات

“من انتظار دارم که وجود خواهد داشت مقدار نرخ بالاتر از عفونت و مرگ و مير در جوامع کم درآمد و حتی بیشتر از آن در جوامع کم درآمد از رنگ به دلیل تمام شرایط از پیش موجود—هر دو شرایط پزشکی و اجتماعی” مارک میچل استادیار تغییر آب و هوا, انرژی, محیط زیست و عدالت در سلامت در دانشگاه جرج میسون و رئیس ملی انجمن پزشکی شورای پزشکی قانونی گفت: Earther.

تبلیغات

این شرایط اجتماعی شامل نرخ بالاتر از فقر ونابرابری در بهداشت و درمانو نابرابری در دسترسی به پرداخت را ترک کنند. نیز وجود دارد که شیوه زندگی شیوه های مانند چند نسل مسکن که در آن پدربزرگ و مادربزرگ و فرزندان و نوه ها ممکن است تمام زندگی زیر یک سقف. این است که بیشتر شایع در میان خانواده های مهاجر و مردم از رنگ. بنابراین استفاده منظم از حمل و نقل عمومی.

همین دلیل است که برخی از جامعه سازمان در شهرستانها است که در صورت بالاتر از میزان آلودگی هوا ناشی از فعالیت صنعت در حال انجام همه آنها می توانند برای ارتباط با مردم محلی و مطلع نگه داشتن آنها در مورد ویروس. در ریچموند کالیفرنیا خانه به شورون ریچموند پالایشگاه است که زیر آتش آمده در سال های اخیر برای انتشار گازهای سمی آسیا و اقیانوس آرام محیط زیست شبکه (اپن) تلاش شده است به اعضای حیاتی اطلاعات در مورد چگونه برای محافظت از خود از ویروس.

تبلیغات

بسیاری از اعضای گروه سالمندان هستند و بسیاری از آسم رنج می برند و یا سرطان است. تا کنون این سازمان نمی داند از هر گونه تایید covid-19 موارد است. به دلیل اپن با این نسخهها کار, آسیایی, آمریکایی, آن را نیز به ویژه نگران افزایش دهها جنایات نفرت مگان Zapanta ریچموند سازماندهی مدیر این شبکه گفت: Earther. در نهایت منابع این جوامع نیاز در طول زمان از covid-19—مسکن پایدار, بهداشت و درمان, دسترسی امن مشاغل—چیزی است که آنها نیاز به همیشه.

“ما واقعا می خواهید به فکر می کنم در مورد انعطاف پذیری در تمام انواع شرایط که در آن نه فقط انعطاف پذیری که دارد به یک غول یا فاجعه همه گیر” Zapanta گفت. “یا همچنین انعطاف پذیری زمانی که وجود رکود اقتصادی که همه اینها مرتبط هستند و یا هنگامی که وجود دارد یک بحران مسکن.”

تبلیغات

دولت ایالات متحده تنها کنترل بسیار بیش از این گسترش covid-19. اما پاسخ دولت—الزامی پرداخت می شود, مراقبت از کودک, بهبود تمیز کردن حمل و نقل عمومیو تزریق بیش از یک تریلیون دلار به بازار نشان می دهد که چه چیزی ممکن است, آیا وجود یک بیماری همه گیر مواج یا نه. پاسخ به coronavirus به ما می دهد یک حس از آنچه دولت آمریکا مایل به انجام زمانی که از آن بازدید حالت اضطراری است. شرم آور است که رهبران ما باید منتظر فاجعه برای اجرای چنین سیاست.

“ما می دانیم که ما باید از این تکنولوژی در حال حاضر به سوئیچ به این [آلوده] امکانات و سوئیچ به تمیز کننده انرژی های تجدید پذیر و برای جلوگیری از این قرار گرفتن در معرض است که عمدتا تحت تاثیر جوامع کم درآمد و جوامع رنگ” میچل گفت. “و که آن را دارای اثر فوری در بهبود سلامت و کمک به کاهش استعداد ابتلا به بیماری های دیگر مانند covid-19.”

تبلیغات

دولت فدرال می تواند انتخاب کردن برای صرفه جویی در زندگی می کند در طول سال اگر آن آدرس این آلودگی هوا همه گیر بیش از حد. انجام این کار می تواند زندگی را نجات دهد در هفته. سالم جوامع همیشه جواب درست و آنها بهتر مجهز به زنده ماندن این نوع از بهداشت جهانی بلایای طبیعی است. بیایید شروع وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im