اگر شما نمی خنده شما cry: مقابله با کروناویروس از طریق طنز

بوستون — Neil Diamond نوشته های یک پای بخاری تفسیر “Sweet Caroline” با آن آشنا از آلبوم بهینه سازی می گویند “دست … شستن دست.” اخبار لنگر می پرسد که اجتماعی فاصله به پایان خواهد رسید چرا که “شوهر من را نگه می دارد تلاش برای رسیدن به خانه.” و نشانه ای در خارج از محله کلیسا می خواند: “نه تا به حال برنامه ریزی در دادن تا کاملا این مقدار برای لنت.”

آیا ما مجاز به خندیدن هنوز ؟ بهتر است ما روانشناسان و humorists می گویند. خنده می تواند بهترین دارو آنها استدلال می کنند تا زمانی که آن را در چارچوب طعم خوب است. و در یک بحران می توان آن را قدرتمند مکانیسم مقابله.

“این بیشتر از دارو است. بقای آن را” گفت: اریکا رودز لس آنجلس کمدین.

“حتی در هولوکاست, مردم, گفت, جوک” رودز گفت: در یک مصاحبه تلفنی با آسوشیتد پرس. “خنده نمادی از امید, و آن را تبدیل به یکی از بزرگترین نیازهای زندگی راست وجود دارد با کاغذ توالت. این یک فیزیکی نیاز مردم است. شما نمی توانید دست کم گرفتن چگونه آن را بهبود می یابد و مردم به آنها امید.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

کسانی که در حال ترسناک کلمات و ترسناک چشم انداز. اما تاریخ نشان داده است که آن سنگین ترین لحظات اغلب نمک ترشی با استفاده از شوخی و خنده به عنوان انتخاب آگاهانه — راه هایی برای مقابله هنگامی که چیزهای دیگر کار نمی کند به عنوان انتظار می رود.

“وجود دارد خیلی ترس و وحشت وجود دارد. همه دست لباسشویی در جهان است که قصد ندارم به از بین بردن سر خود را گفت:” Loretta LaRoche یک حومه بوستون, مدیریت استرس, مشاور که با استفاده از طنز برای کمک به مردم خنثی کردن اضطراب همه گیر به شکل دراورده شده.

“برخی از مردم می گویند این است که یک بار برای خنده. خط پایین این است که همیشه وجود دارد یک بار برای خنده” LaRoche گفت. “ما 60,000 افکار روز و بسیاری از آنها بسیار نگران کننده است. خنده کمک می کند تا مغز استراحت.”

که توضیح می دهد که چرا رسانه های اجتماعی خوردها فلفلی با کروناویروس با مضمون memes, کارتون و سرگرم کننده حکایات شخصی.

در اینجا الماس ارسال تصویری از خودش آواز “Sweet Caroline” با شعر تغییر می گویند: “دست … شستن دست و … به من دست نزن … من نمی خواهد شما را لمس کند.”

تاپیک فاکس نیوز لنگر جولی باندراس tweeting: “چه مدت است که اين فاصله قرار است به تاریخ و زمان آخرین ؟ شوهر من را نگه می دارد تلاش برای رسیدن به خانه.”

و در اینجا ببینید رمان نویس Curtis Sittenfeld اشتراک گذاری یک عکس از خودش خوردن ناهار در لباس عروسی خود را بعد از بچه ها خواسته خود را به آن را می پوشند “و من نمی توانستم فکر می کنم از یک دلیل نیست.”

برای قرن ها, خنده در دوران سخت شده است مسهل گفت: Wayne ماکسول, کانادا یک روانشناس است که انجام تحقیقات گسترده در “پای چوبه دار طنز است.” این اصطلاح ریشه در قرون وسطی بریتانیا که در آن اعدام صورت گرفت در پارک نزدیک بارها و مراجعان گفت: جوک در قربانیان هزینه.

“حتی در برخی از نوشته های مصر باستان وجود دارد توصیف از پرسنل نظامی از بازگشت از خط مقدم و با استفاده از طنز به مقابله” گفت: ماکسول از Halifax, Nova Scotia.

اما او هشدار می دهد وجود دارد یک نوع کمدی پیوسته: در حالی که طنز می تواند مفید همه چیز روشن کردن بیش از حد خنده و گستاخی می تواند سیگنال یک فرد است که در تلاش برای فرار از واقعیت است.

نیز وجود دارد که سوال از طعم و مزه. هیچ کس می خواهد به بهم زدن سرگرم کننده در پزشکی بدبختی و یا مرگ. Quarantining و اجتماعی فاصله هر چند در حال بازی منصفانه و deprecating طنز است که تقریبا همیشه امن — هر چند LaRoche اخطار می دهد که طنز بود و زیبایی است که همیشه در چشم بیننده است.

“این همه بستگی دارد چگونه مغز خود را,” او گفت:. “خودتان اجازه برای پیدا کردن شوخ طبعی است. آن را تقریبا مانند یک تمرین معنوی پیدا کردن راه هایی برای خنده در خود.”

برای کسانی که میلیون ها نفر از پدر و مادر در تلاش برای کار از خانه و تدریس خود را housebound فرزندان او را موعظه به گروه کر. شاهد این به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته meme: یک عکس از یک سالمند و سفید کاری با عنوان: “در اینجا سو. 31 سال تحصیل در خانه بچه ها او را برای آخرین 5 روز. کار بزرگ سو. آن را نگه دارید.”

مایکل نایت 29 ساله نوازنده و مسئول پرونده برای افراد با معلولیت های ذهنی شده است شکستن تنش با ارسال الگوهای رفتاری مانند: “آنها گفتند: یک ماسک و دستکش بودند به اندازه کافی برای رفتن به فروشگاه مواد غذایی. آنها دروغ گفته. هر کس دیگری تا به حال لباس در.”

“این من کمک می کند تا از حالت فشرده خارج” گفت: Knight of Plymouth, Massachusetts. “این نوع از جبران فلج اثرات جن است که این بیماری همه گیر.”

رودز که بیش از $30,000 پس از سه جشنواره و او اولین ضبط ویژه لغو شد, در تلاش است به طنز در مخمصه.

او به تازگی ارسال شده آی فون تصویری از خودش تظاهر به کار وجود ندارد جمعیت در یک مرحله او رخ داده است در طول یک پیاده روی. “چگونه هر کس انجام نمی?” او ترک.

“بهترین مواد می آید از یک محل است که بسیار راستگو و تا حدودی تیره” رودز گفت.

او پیش بینی: هنگامی که زندگی در نهایت لبه های بازگشت به حالت عادی “شنبه شب زنده” و آخرین Netflix امینی ویژه خواهد بود powered by قرنطینه طنز.

“فقط یک ماه پیش که می توانست قدردانی داده می شود یک رول کاغذ توالت?” او گفت:. “منظورم این است که تمام جهان وارونه است.”

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de