Arti سینگ دارای پایه فن در حال حاضر پس از روی لئامت دادن در Bigg Boss 13. او یک برچسب به عنوان “مستقل Arti سینگ’ و مردم می دانند و برای خود هویت و نه تنها فقط به عنوان گوویندا خواهر زاده و Krushna Abhishek خواهر. جدا از Bigg Boss 13بازیگر نیز یک قسمت از تلویزیون نشان می دهد یعنی Thoda Hai بس Thode کی Zaroorat Hai, Parichay — Nayee Zindagi کی Sapno کا به نام چند.

در حال حاضر در تعامل با ETimes, Arti نشان داد که او می خواست به بخشی از این Kapil Sharma نشان می دهد. این بازیگر اظهار داشت: “من می خواهم به انجام یک رقص واقعیت نشان می دهد. همچنین اگر Kapil Sharma به من طول می کشد در خود را نشان می دهد maza aa jayega. این یکی از بزرگترین کمدی را نشان می دهد چرا که نه. کمدی اجرا می شود در خانواده من, بنابراین من می توانم در یک کمدی نشان می دهد اگر آن را خوب است. Krushna است فاب به عنوان Sapna. من خیلی به او افتخار میکنم. من او را دیده انجام زندگی می کنند و هنگامی که او وارد مرحله هر کس از مخاطبان به این مشاهیر می شود هیجان زده به دیدن خود عمل می کنند.”

آرتی در ادامه می گویند که او نمی ذهن با بازی در یک نمایش مانند Naagin بیش از حد. او گفت: “من از ذهن نیست اگر یک نمایش مانند Naagin ارائه شده است. آن بزرگ است و اگر آن را به زندگی حرفه ای خود را پس چرا که نه. من نمی توانم انتظار داریم که نشان می دهد مانند Waaris را به من رخ می دهد در هر زمان.”

در ضمن آرتی به تازگی جشن تولد خود را در میان مستند با خانواده اش. این بازیگر در حال برنامه ریزی یک سفر به مالدیو که با این حال لغو کردم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de