‘ایده باید به بازگشت به نیازمندان هنگامی که شما به اندازه کافی’: فرح خان در کمک به مردم و در میان مستند

فیلمساز فرح خان می گوید که هر روز صبح که او از خواب بیدار او نیست و تنها دوستان و خانواده او در ذهن او بلکه بسیاری دیگر از افرادی که “در حال رفتن را از طریق موقعیت های غیر قابل تصور” در این مستند با توجه به coronavirus بیماری همه گیر.

در مصاحبه اخیر این فیلمساز گفت: “من یک ساده, سرود: من باید انجام یک عمل خوب در هر روز است.” آن است که آیا گرفتن دستمال بهداشتی برای زن افسران پلیس, تنظیم برای ماسک توزیع بطری های آب برای کارگران مهاجر و یا در حال حاضر است او را به عنوان “آغاز روند حمایت” Jyoti Kumari Paswan 15 ساله دختر که حدودا با پدرش از Gurugram به Bihar را دربنگا.

فرح که 12-year-old daughter آنیا مطرح شده Rs سه لاخ از طریق طرح گفت: “نه فقط من وجود دارد بسیاری از مردم که می خواهند به انجام خوب کار می کنند اما نمی دانم که چگونه به آن را انجام دهد. اما در همان زمان من با افتخار از دوستان من جمله Sonu Sood, Vikas Khanna و حتی Shah Rukh [خان] که در حال انجام کار های شگفت انگیز از طریق میر پایه و اساس است.”

وی در ادامه افزود که آنیا که عاشق حیوانات انجام داده است 150 طرح تا کنون. پول استفاده شده است برای خرید مواد غذایی برای مردم در زاغه جیب از مناطق مانند خان, Kalyan و حتی Juhu Galli. صحبت کردن در مورد همان او گفت: “من همچنان به انجام هر کاری که در ظرفیت من. من زندگی می کردند از طریق یک فقیر دوران کودکی است. احتمالا به همین دلیل است که من همدلانه نسبت به مردم به خصوص فقرا. من خیلی سخت کار می کرد – و همچنین با نعمت خدا را – برای رسیدن به جایی که من هستم امروز. این ایده باید به بازگشت به نیازمندان هنگامی که شما به اندازه کافی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de