Idaho State Rep. مقایسه Coronavirus محدودیت به آلمان نازی


Illustration for article titled Idaho State Rep. Compares Coronavirus Restrictions to Nazi Germany

عکس: اتو Kitsinger (عکس از آسوشیتدپرس)

هفته گذشته نشان داده است که قرنطینه رسما شکسته سفید مردم است. اگر آن را به خیابان ها در تلاش برای, اعتراض, میکروسکوپی, ویروس, آن را در رادیو و گفت: برخی از واقعا وحشی گه در مورد تلاش برای مبارزه با آن است.

تبلیغات

NBC گزارش های خبری که هدر اسکات دولت جمهوری نماینده در آیداهو رفت و در این زمینه های جس نشان می دهد و به چالش کشیده رژیم صهیونیستی است. براد کمی تلاش برای مبارزه با ویروس. او به طور خاص در تصمیم گیری برای طبقه بندی کارگران به عنوان ضروری و غیر ضروری. “منظورم این است که هیچ تفاوتی از آلمان نازی. که در آن شما تا به حال دولت به مردم بگویند “شما یک کارگر ضروری و یا غیر ضروری کارگر” اسکات گفت.

اوه.

او را متوقف نمی وجود دارد ، او در ادامه با نظرات مانند “غیرضروری کارگر رو قرار داده در قطار” و در ادامه می گویند که ساکنان آیداهو گرفته اند به دعوت فرماندار “کمی هیتلر.”

تبلیغات

بزرگ اوه.

او دو برابر کردن بر نظرات او در یک پست در Facebook. پس از یک روزنامه نگار از دولت واشنگتن-بر اساس سخنگوی-نظر رسیده به او برای روشن شدن نظرات او او نوشت: “سخنگوی نقد و بررسی آمار قطعه در من است که به زودی.” او افزود: “من اخیر شباهتها هستند تند و تلخ و نسبت به زمان ما.” در آنچه که بیشتر تعجب آور این بود اسکات قبلا در دفاع از سفید ملی پس از حوادث Charlottesville در سال 2017.

تبلیغات

کسانی که در واقع در آیداهو و نواحی اطراف آن را با مهربانی به اسکات مقایسه.

از ان بی سی نیوز:

“این باعث می شود قلب من سنگین برای شنیدن یک نظر از یک مقام انتخابی است که نشان می دهد این بی توجهی و عدم احترام به آنچه که مردم یهودی با تجربه در طول زمان هولوکاست” برندا هاموند جمهور از شهرستان بونر حقوق بشر نیروی کار گفت: در یک ایمیل به سخنگوی.

تبلیغات

خاخام تامار Malino ساکن در اسپوکن به گفته سخنگوی “کشتار دسته جمعی و نسل کشی است همان چیزی که به عنوان تصمیم گیری است که کسب و کار اساسا باید باز بماند و آن را بسته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de