یاد Leadville دنباله نژاد لغو شد با توجه به COVID-19

ایان Sharman صعود امیدواریم با تصویب و پس از چرخش در حالی که منجر به Leadville 100 دنباله اجرا در 19 اوت سال 2017 نزدیک Winfield, کلرادو. البته طول می کشد دونده از Leadville به Twin Lakes بیش امیدواریم تصویب و به شهر Winfield و برگشت. (دانیل خرده دنور پست)

Lake County کمیسیون رای به اتفاق آرا روز سه شنبه برای لغو رویداد مجوز از طریق سپتامبر برای گردهمایی بیش از 250 نفر به دلیل COVID-19 باعث لغو یاد سری از دنباله مسابقات را ساخته اند که Leadville مقصد بین المللی برای ورزشکاران استقامتی برای چند دهه.

این Leadville دنباله 100 مایل مسابقه لقب “مسابقه در سراسر آسمان” قرار داده و معدن سابق شهر بر روی نقشه در سال 1980 زمانی که آن را در معرض خطر تبدیل شدن به یک شهر ارواح. ارتفاع آن از محدوده 9,200 پا به 12,600 با بیش از 15000 پا از بالا رفتن از آن را آرزو رویداد برای جهان ورزشکاران استقامتی. که نژاد و spinoff حوادث آن باعث شده است — این Leadville دنباله ماراتن و نیمه ماراتن به Leadville 10K و Leadville دنباله 100 دوچرخه کوهستان, مسابقه بودند که به آشکار شدن بیش تابستان — همه آنها لغو شد.

سازمان دهندگان مسابقه ارسال نامه ای به کسانی که در روز چهارشنبه گفت: “آنها هیچ چیز را ویران کرد برای شرکت کنندگان” که آموزش دیده اند برای خسته کننده در ارتفاع بالا سری, اما آنها به سمت چپ با هیچ انتخاب است.

“در اینجا این است که ما واقعیت: Leadville بیمارستان و پزشکی منابع محدود هستند و نمی توانیم فرض کنیم این خطر گسترده شیوع” نامه است. “ما شرکت کنندگان از 40 کشور و 50 متحده است. ما نمی توانیم کنترل اقدامات احتیاطی گرفته شده در جوامع خارج از خود ما است که همراه با خطر است. کلرادو قرار داده است ظرفیت در رویداد گردهمایی که تا حد زیادی تاثیر رویداد ما شروع خطوط. این نامعین زمانی که این برداشته خواهد شد اما ما گفت که آن را نمی خواهد در این تابستان.”

Leadville است که به شدت وابسته به گردشگری پس از لغو این مسابقه دشوار خواهد بود ضربه به اقتصاد است.

“Leadville و شهرستان دریاچه گرامی بسیاری از رویدادهای خاص و نژادها ما به طور سنتی میزبان در اینجا هر تابستان و قدردانی از هزاران نفر از ورزشکاران و خانواده های گردشگران و بازدید کنندگان است که مشارکت و حمایت جامعه ما” لیک کانتی کمیسر Kayla مارسلا گفت: در شهرستان انتشار اخبار. “این فوق العاده دشوار است تصمیم برای همه درگیر. ما را از دست ندهید انرژی و حمایت از ما خیمه حوادث سال جاری و نگاه به جلو به تابستان 2021 هنگامی که ما می توانید با خیال راحت خوش آمدید آنها را به جامعه ما است.”

عضویت در خبرنامه هفتگی ما به Adventurist به خارج از منزل, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de