ICMR برای آزمون اثربخشی واکسن ب ث ژ برای درمان COVID-19 در سالمندان

هند و شورای تحقیقات پزشکی (ICMR) است که همه مجموعه ای برای انجام یک مطالعه به بررسی اثربخشی واکسیناسیون ب ث ژ در جلوگیری از عوارض و مرگ و میر به علت COVID-19 در افراد مسن و افراد بین 60 تا 95 سال سن زندگی در COVID-19 نقاط مهم در هند است.

این مطالعه انجام خواهد شد در شش کشور (سایت) از کشور–Tamil Nadu, Maharashtra, Gujarat, Madhya Pradesh, Rajasthan و دهلی نو است.

این ICMR را موسسه ملی پژوهش در بیماری سل (NIRT) در چنای است عنوان مطالعه است. در Tamilnadu این مطالعه انجام خواهد شد در همکاری نزدیک با بیشتر چنای شرکت و وزارت بهداشت از دولت است.

“این مطالعه را سند که آیا واکسن BCG می تواند به جلوگیری از وقوع SARS-CoV-2 عفونت و پیشرفت آن و مرگ مرتبط با COVID-19 در میان افراد مسن.

این مطالعه با استفاده از همان واکسن BCG که توسط اداره به نوزادان تازه متولد شده به عنوان بخشی از برنامه ایمن سازی ملی برای بیش از 50 سال در این کشور” دکتر Subash ببو علمی مدیر در موسسه ملی پژوهش در بیماری سل گفت: ANI.

با توجه به ICMR دانشمند BCG یک واکسن علیه بیماری سل با محافظ غیر اثرات خاص در برابر سایر عفونت های مجاری تنفسی در in-vitro و in-vivo مطالعات و گزارش کاهش قابل توجهی در مرگ و مير.

“بر اساس ظرفیت BCG برای کاهش بروز عفونت های مجاری تنفسی در کودکان و بزرگسالان به اعمال اثرات ضد ویروس در مدل های تجربی; و به کاهش نمودار سطح ویروس در تجربی و انسانی مدل از عفونت های ویروسی در این فرضیه این است که واکسن ب ث ژ را تا حدی محافظت در برابر مرگ و میر در معرض خطر, افراد مسن گفت:” دانشمند.

او اطلاع داد که چندین کارآزمایی های بالینی با استفاده از واکسن BCG در حال حاضر تحت یک جمعیت سالمندان در سراسر جهان است.

“ما باید برای ارزیابی اثربخشی واکسیناسیون ب ث ژ در شرایط کاهش در تجمعی بروز بستری در بیمارستان و مراقبت های ویژه بستری کاهش در بروز تنفسی دیگر تب و بیماری برای تعیین پاسخهای ايمنی ذاتی و اکتسابی IgM, IgG, IgA تيتر آنتی بادی تولید شده توسط واکسن ب ث ژ (هر دو کل و سارس-Cov2 خاص) در زیر مجموعه ای از افراد و برای اندازه گیری بیومارکرهای ناشی از واکسیناسیون ب ث ژ به عنوان ارتباط از خطر و یا حفاظت در برابر سارس-Cov2 در زیر مجموعه ای از افراد” اضافه شده دکتر ببو.

روش مطالعه حجم نمونه است 1450 افراد سالم بین 60 -95 سال سن که دریافت واکسن BCG در حالی که 725 افراد خواهد بود کنترل (بدون واکسیناسیون) که دنبال خواهد شد تا به مدت شش ماه پس از واکسیناسیون.

شرکت کنندگان در جمعيت سالمندان از 60 تا 80 سال سن ساکن در قرمز و نارنجی مناطق (نقاط) برای سارس-Cov2 عفونت است.

شرکت کنندگان خواهد شد تجویز یک دوز 0.1 میلی لیتر واکسن ب س ژ داده intradermally. سالمندان و افراد واکسینه نشده از همان کانون منطقه و یا از همسایه hotspot بخش مناطق در نظر گرفته خواهد شد که به عنوان شاهد.

جدا از چنای را NIRT سایت پنج سایر مراکز موسسه ملی بهداشت احمدآباد در گجرات موسسه ملی تحقیقات بهداشت محیط در Bhopal, Madhya Pradesh, GS, کالج پزشکی و KEM بیمارستان در Mumbai, Maharashtra, موسسه ملی برای اجرای تحقیقات بر روی بیماری های غیر واگیر در جوداپور و AIIMS, New Delhi.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net