ICMR-NICED ارائه معیوب coronavirus تست کیت: West Bengal دولت

در زمانی که COVID-19 به سرعت در حال گسترش در سراسر بخش های مختلف از غرب بنگال دولت روز یکشنبه accusePood مرکزی آزمایشگاه – ICMR-NICED برای ارائه معیوب کیت های آزمایش.

در یک سری از توییت های ارسال شده توسط توییتر رسمی رسیدگی به امور خانواده و سلامت وزارت رفاه دولت متهم ICMR-NICED از تاخیر در روند گرفتن نتایج تست برای COVID-19 در دولت است.

“ظاهرا معیوب تست کیت عرضه شده توسط ICMR-NICED کلکته هستند و در نتیجه بالا بودن تعداد تکرار/ تاييدی آزمون و باعث تاخیر و همراه با مشکلات در زمانی که ما در حال مبارزه با یک بیماری همه گیر. این مسئله ای است که ICMR نیاز به نگاه به بلافاصله” توییت گفت.

وزارت بهداشت و رفاه خانواده از طریق آن توییتهایی همچنین ادعا کرد که COVID-19 تست کیت ارائه شده توسط ICMR-NICED دو هفته به عقب پرتاب up ‘قطعی نیست’ گزارش از این رو همان نمونه هستند و نیاز به آزمایش می شود دوباره.

“تست کیت عرضه شده توسط ICMR-NICED حدود دو هفته پیش شروع به پرتاب کردن تعداد زیادی از ‘قطعی نیست’ نتایج نیاز به یک تکرار/ ‘تاييدی’ اجرای آزمون و در نتیجه باعث تاخیر در نسل از تست نهایی گزارش” گروه در توییتر نوشت.

بیشتر دولت گفته است که تا زمان COVID-19 کیت تست شد و در حال ارسال به طور مستقیم از موسسه ملی ویروس شناسی پونا هیچ مشکلی وجود ندارد تا کیت شدند روت از طریق ICMR-NICED.

مهمترین آنها دو هفته به عقب مدیر ICMR-NICED از طریق مصاحبه ادعا کرده است که دولت نمی شد تست به اندازه کافی نمونه که دولت نمی شد ارسال به اندازه کافی نمونه به ICMR-NICED برای تست با وجود داشتن نیروی انسانی و زیرساخت ها را به آزمون به عنوان بسیاری از 100 نمونه در هر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im