ICMR تشدید تست استراتژی برای COVID-19

به عنوان موارد coronavirus دیدن یک افزایش بزرگ در سراسر کشور شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) در روز پنجشنبه تشدید تست استراتژی برای COVID-19 موارد به خصوص در نقاط مهم و evacuees مراکز شناسایی شده اند که توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MoHFW).

ICMR کارگردانی کرده است که در نقاط خوشه مناطق بزرگ مهاجرت تجمعات و evacuees مراکز تمام علامتی ILI (تب و سرفه و گلو درد و آبریزش بینی) را به آزمایش می شود ظرف مدت هفت روز از بیماری (rRT-PCR) و پس از آن دوره یک آزمایش پادتن (اگر منفی تایید شده توسط rRT-PCR) انجام خواهد شد.

برای مناطق دیگر از بالا, استراتژی تست به تست تمام علامتی افرادی که باید انجام سفر خارجی در 14 روز گذشته تمام علامتی اطلاعات تماس آزمایشگاه تایید موارد علامت دار بهداشت و درمان کارگران تمام بیماران مبتلا به بیماری حاد تنفسی (تب و سرفه و یا تنگی نفس). بدون علامت مستقیم و در معرض خطر تماس با یک مورد تایید شده باید آزمایش یک بار بین روز و پنج روز 14 از آینده در تماس با.

تا پنج شنبه شب, هند 5,734 موارد coronavirus وزارت بهداشت مطلع است.

“473 مردم بهبود & از بیمارستان مرخص شده است. مجموع 5734 تایید موارد گزارش شده در کشور تا تاریخ 549 موارد جدید در 24 ساعت گذشته. 166 مرگ و میر گزارش شده تا تاریخ 17 مرگ و میر ناشی از دیروز” Lav Aggarwal, مشترک, وزیر, وزارت بهداشت اعلام کرد.

او همچنین اطلاع داد که منابع از PPEs و ماسک و هواکش در حال حاضر شروع با 20 تولید کنندگان داخلی در هند در حال توسعه PPEs.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im