ICMR تصویب 121 دولت و 35 آزمایشگاه های خصوصی در سراسر هند به آزمون COVID-19; چک لیست اینجا

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) است تا در حال حاضر تایید شده به عنوان بسیاری از 121 دولت و 35 آزمایشگاه های خصوصی در سراسر هند به آزمون بالقوه بیماری کروناویروس (COVID-19) متاثر از نمونه های بیمار. قابل توجه ویروس را تحت تاثیر حداقل 753 نفر و ادعا 18 زندگی در این کشور در حالی که آن را همچنان به مانند آتش سوزی گسترش در سطح جهان است.

وب سایت رسمی شورای اسلامی فراهم می کند یک ایده در مورد دولت و خصوصی امکانات تست برای coronavirus موجود در کشور است. این تست امکانات در حال گسترش در سراسر طول و عرض کشور در مکان هایی مانند آندرا پرادش, آسام, Bihar, Chandigarh, Chhattisgarh, دهلی نو, Gujarat, Haryana, هیماچال پرادش جامو و کشمیر و Jharkhand در میان کشورهای دیگر.

یک لیست کامل از دولت و آزمایشگاه های خصوصی در اینجا ذکر شده همراه با نقشه های تعاملی برای پیدا کردن نزدیکترین مرکز:

COVID-19 امکانات تست

فوق در آزمایشگاه را دریافت تاییدیه از ICMR به انجام coronavirus آزمون.

این شورا در حال حاضر اظهار داشت که موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) در پونا توابع به عنوان مرکز منابع برای ویروسی تحقیقاتی و تشخیصی آزمایشگاه (VRDL) شبکه در هند و موسسه مسئول ارائه آموزش های فنی برای انجام مولکولی و سرولوژی سنجش virological تشخیص است. این موسسه نیز انجام وظیفه مهم از استاندارد سنجش روش برای شبکه و همچنین کنترل کیفیت و تضمین کیفیت فعالیت های.

مشترک دبیر اتحادیه وزارت بهداشت و رفاه خانواده Luv Agarwal بود در اوایل این هفته گفت که آزمایشگاه های خصوصی را به دنبال ICMR هنجارها در حالی که آزمایش. این ICMR مشخص می کند که در بیمارستان بستری موارد مشکوک از COVID-19 باید جمع آوری بینی و گلو سواب نمونه در یکی VTM لوله و حمل و نقل آنها را به نزدیکترین آزمایشگاه در زنجیره سرد. معیار برای تست شامل علائم مانند تب و گلو درد و آبریزش بینی بینی و غیره یا این که افراد باید پس از بازگشت از کشورها را تحت تاثیر قرار مانند چین, هنگ کنگ, ژاپن, کره جنوبی, سنگاپور, ایران, ایتالیا, و غیره.

این همچنین شامل تست کسانی که در تماس نزدیک با بیماران با یک مورد تایید شده از COVID-19 عفونت افراد تخلیه و قرنطینه از ووهان (چین) و الماس شاهزاده کشتی کروز (ژاپن) و دیگر coronavirus-کشورها را تحت تاثیر قرار.

در نور از افزایش نگرانی از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در هند کشور شده است در زیر قرار داده شده کامل مستند برای 21 روز. مقامات خواسته اند شهروندان به حفظ دقیق اجتماعی فاصله برای کاهش گسترش شیوع ویروس.

به عنوان 04:15 ب. ظ روز جمعه در اطراف 753 نفر در سراسر هند گزارش شده است که قرارداد COVID-19 بیماری به عنوان موارد جدید گزارش شده در ماهاراشترا Telangana و Andamans این صبح است. این ویروس آسیب دیده در اطراف 537,808 مردم در سراسر جهان است. جهانی مرگ و میر و آمار 24,127.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im