یخ کارمند در شفق مهاجرت بازداشتگاه تست مثبت برای COVID-19

یک ایالات متحده مهاجرت و گمرک کارکنان عضو که با این نسخهها کار در شفق بازداشتگاه آزمایش مثبت برای COVID-19 روز چهارشنبه.

این عضو هیات مشغول به کار در دفاتر اداری در مرکز و متعلق به اداره های خصوصی زندان شرکت ژئو و تا به حال هیچ تماس مستقیم با زندانیان گفت: یخ سخنگو که حاضر به نام چرا که او گفت که او نمی باید اجازه از رئیس خود.

این عضو هیات تا به حال شده است به کار برای یک هفته, سخنگوی گفت. هیچ یک از بازداشت شدگان تشخیص داده شده اند با رمان coronavirus اما سخنگوی حاضر به گفتن نیست که آیا هر یک از بازداشت شدگان تا به حال مورد آزمایش قرار گرفته است و یا اینکه آیا تسهیلات به حال دسترسی به آزمون. مثبت تشخيص داده شد ابتدا گزارش Westword.

دادگاه مهاجرت واقع در داخل 1,532-تخت بازداشتگاه تعطیل خواهد بود پنج شنبه. دادگاه باقی مانده است باز در حالی که دیگر دادگاه مهاجرت برای افرادی که در بازداشت بسته اند.

هفته گذشته 10 نفر بازداشت شده در تاسیسات جدا شد ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض coronavirus. دیدار خانواده متوقف شده است و وکلای مدافع بازدید از مشتریان خود و یا ظاهر شدن در دادگاه ملزم به پوشیدن دنده محافظ مانند ماسک برای ورود به مرکز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im