یخ عوامل دیگر می تواند باعث مدنی دولت در courthouses در کلرادو

اداره مهاجرت و گمرک عوامل دیگر اجازه خواهد داشت به دستگیری مردم برای عمران نقض قوانین مهاجرتی در یا در اطراف courthouses در کلرادو.

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس امضا سنا لایحه 83 به قانون دوشنبه. آن را ممنوع عوامل از ساخت مدنی بازداشت در حالی که یک فرد در دادگاه یا در اموال خود را و یا اگر فرد در حال رفتن به و یا از یک دادگاه.

این لایحه مانع مدنی بازداشت مربوط به یک قاضی را تحقیر-از-حکم دادگاه و یا سایر قضایی صادر روند. تخطی از قانون می تواند منجر به یک قاضی پیدا کردن عامل در تحقیر دادگاه و یا فرد می تواند موضوع را به مجازات مدنی از دادستان کل.

کاریکاتور Leslie هیرودیس D-دنور گفت: این لایحه می فرستد یک پیام است که هر کس سزاوار حمایت به خصوص در زمانی که مهاجران ترس از دسترسی به خدمات. که شامل شاهد متهمان و قربانیان جرم و جنایت است.

قانون جدید اجازه می دهد مهاجرانی که به این کشور به طور غیر قانونی به شرکت در روند قضایی بدون نگرانی در مورد اخراج.

“هیچ کس نباید احساس آنها می تواند دسترسی به عدالت از طریق دادگاه به دلیل وضعیت مهاجرت,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را می سازد آن را بسیار روشن به یخ است که ما می خواهیم مردم را به احساس امنیت در جوامع ما.

یخ سخنگوی قبلا گفته دنور پست که آژانس می تواند از ادامه این عمل است که “اغلب لازم توسط سیاست های محلی است که به جلوگیری از اجرای قانون از همکاری با یخ تلاش ها به ترتیب به صورت امن و منظم انتقال بازداشت در تنظیم یک دولت و یا شهرستان از زندان و یا زندان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de