ICC زنان T20 جام جهانی: هیچ Smriti Mandhana هیچ مشکلی به هند eves شکست بنگلادش با 18 اجرا می شود

دو برد از دو بازی هند eves را آغاز مبارزات انتخاباتی در ICC زنان T20 جام جهانی با صدای بلند.

بازی دومین بازی خود در برابر بنگلادش و هند شد مطمئن شوید که به عقب بر گردیم به دو مورد قبلی ضرر و زیان آنها در برابر همسایگان خود.

نمره 142 مجموعه توسط هند بالاترین مجموع این مسابقات تا کنون. تعقیب مجموع بنگلادش از دست اوایل چوگان به عنوان Shikha Pandey ارسال Shamima سلطانه برای فقط سه.

Murshida خاتون سعی کنید بازی در سرعت به عنوان او به ثمر رساند 30 بود اما به زودی دوباره فرستاده شده توسط Arundhati ردی. بنگلادش و سپس در ادامه به از دست دادن چهار ویکت در فواصل منظم و به عنوان سفارش سقوط بود و امید از تیم ملی.

Wicketkeeper Maymuş. سلطانه که اضافه 35 اجرا می شود به هیئت مدیره فرستاده شد توسط Rajeshwari Gayakwad قبل از او تحمیل آسیب بیشتر است.

Poonam Yadav سه ویکت گرفت در حالی که او با کمک رسانه پیسرز Shikha Pandey و همچون آرونداتی ردی آنها را به عنوان دو ویکت هر.

زودتر هند که فرستاده شد به بت اول رو در یک شروع سریع. در حالی که به طور منظم, درب بازکن, Smriti Mandhana از دست رفته بازی با توجه به تب ویروسی او شریک Shafali Verma ساخته شده مطمئن شوید که برای قرار دادن بر روی هیئت مدیره.

Shafali ورما (39) و Jemimah Rodrigues (34) کمک هند به مجموع 142/ 6. وداع Krishnamurthy تولید اواخر cameo به عنوان او افزود: 20 11 توپ.

کاپیتان هند Harmanpreet Kaur ستایش دختران جوان در تیم ملی. او گفت: “راه Shafali و Richa بازی امروز آنها نشان داد که چگونه قادر هستند برای این تیم است. وداع نوبت بود و نقطه عطف است. ما نیاز مرزهای در آن نقطه و او یک کار بزرگ انجام داد. نگاهی به یک بازی در یک زمان. به دنبال به جلو به خوبی انجام می دهند در آینده نیز”.

او همچنین به روز رسانی در مورد ناخوشی بازکن و گفت: “امیدوارم Mandhana آماده خواهد شد برای نیوزیلند. او احساس بهتر در حال حاضر”.

Shafali ورما که بازیکن از بازی نیز صحبت در مورد چگونه او تا به حال به مرحله در Mandhana غیاب. “پس از Mandhana نبود در اطراف من می خواستم به گرفتن مسئولیت برای ماندن در اطراف و به هند یک شروع خوب است. من تمرین ضربه زدن به توپ سخت است و من می خواهم به این تیم موفقیت های بیشتر در آینده است. من می خواهم برای ادامه به انجام این کار کمک هند برنده شدن در مسابقات و در نهایت ما برنده جام جهانی”.

هند بعدی چهره نیوزیلند در ماه فوریه در محل اتصال بیضی شکل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>