‘ICC با موفقیت به پایان رسید کریکت در 10 سال گذشته’: شعیب اختر در بازی شرایط را برای پرتاب کنندگان

پاکستان بادپا شعیب اختر شناخته شده است به بسیار آوازی به خصوص وقتی که می آید به چیزی که او مخالف با. در گفتگو با سانجی Manjrekar اختر scathed انتقاد در ICC و چگونه آنها را با موفقیت به پایان رسید کریکت در 10 سال گذشته آورده و آن را به زانو’.

اختر صحبت در مورد برخی از شرایط در سفید-توپ کریکت ساخته شده است که آن را به یک رودخانه بازی.

این انتقاد پس از Manjrekar بود که بخشی از ESPNcricinfo‘s پادکست خواسته خود را در یک روند که به سرعت پرتاب می رویم کمی آهسته در محدود اور بازی ها به خصوص T20s در حالی که ریسندگی در حال بولینگ سریع تر است.

“آیا من می توانم به شما بگویم چیزی صراحت? آنها (ICC) در حال اتمام کریکت. من آشکارا گفت که در 10 سال گذشته ICC با موفقیت به پایان رسید کریکت و من می گویند کار خوب انجام می شود ، جو مجسمه thaa apne woh kiya (شما آنچه را که شما در نظر گرفته شده به)” اختر گفت.

اختر نیز احساس می کند که تعدادی از bouncers در بیش باید افزایش یابد. “من گفته اند که بارها و بارها تغییر قانون لی لی (یک در بیش از). شما باید دو توپ جدید و چهار دونده خارج است. لطفا بپرسید ICC اینکه در 10 سال گذشته کیفیت کریکت رفته بالا یا پایین رفته. کجا هستند کسانی که Sachin در مقابل شعیب مسابقات؟”

صحبت در مورد Tendulkar اختر گفت که او یکی کسی که با او هرگز تهاجمی است. “اما من می خواهم سعی کنید به outthink او. در سال 2006 تور پاکستان, من می دانستم که او تا به حال آرنج تنیس مشکلات و او نمی تواند قلاب و یا جلو و من پس از من دگرگون یک مجموعه از bouncers به نگه داشتن او را آرام و” اختر گفت.

اختر همچنین صحبت در مورد Virat Kohli و هند کاپیتان خواهد داشت آن را دشوار است به بازی جلو شات در برابر او. “من آمده اند گسترده کردن چین و سعی کردم به شکل جدید که توپ به بیرون و فریب او را به رانندگی. چیزی که جیمز اندرسون انجام داده است با او. داشتن گفت که او می خواهم که به ثمر رساند به عنوان بسیاری از اجرا می شود که او به ثمر رساند در حال حاضر به حال من نیز ایفا کرده است.”

Manjrekar نیز از او پرسید که آیا فرهنگ تولید tearaway quicks است که هنوز هم وجود دارد در پاکستان و اختر پاسخ داد: “افرادی مثل من باید شده اند در PCB و من می خواهم که تولید سریع پرتاب کنند. سریع پرتاب کنندگان باید مانند پلنگ است که شکار کردن طعمه خود را. “من می خواهم که تولید 12 bowlers سریع و آمادگی آنها را در هر جنبه ای تکنیک اطوار و اخلاق, مطالعات, رژیم غذایی, چه چیزی برای انجام با بدن است.

“من ساخته شده کامل با نام تجاری. شما نمی توانید سریع پرتاب کنندگان از افرادی که توسط طبیعت ghulaam (مسخر).”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de