ICC عهده تصمیم گیری در T20 جام جهانی تا 10 ژوئن

صحبت کردن در مورد آینده T20 جام جهانی ICC در روز پنج شنبه تصمیم به تسلیم تصمیم خود را تا 10 ژوئن. در این جلسه که برگزار شد در دبی قرار بود به آدرس آینده از این رویداد و دیگر نگرانی های.

به عنوان برای این مسابقات آن است که در حال حاضر برنامه ریزی شده بود برگزار شد بعد از این سال در استرالیا.

ICC در انتشار آن گفت: “تعدادی از اعضای هیئت مدیره را مطرح کرده و نگرانی های خود را بیش از این موضوع را به تازگی و احساس این نیاز به توجه فوری برای اطمینان از حرمت و محرمانه هیئت مدیره مسائل در خط با بالاترین استانداردهای حکومت.

“وجود دارد به اتفاق آرا به توافق بلافاصله آغاز تحقیقات مستقل به رهبری ICC اخلاق افسر و پشتیبانی توسط کارشناسان جهانی. هیئت مدیره خواهد بود به روز رسانی در این ICC مدیر عامل شرکت در جلسه بعدی آن در روز 10 ژوئن سال 2020 است.

“این هیئت همچنین درخواست ICC مدیریت ادامه بحث های خود را با ذینفعان در کاوش های مختلف گزینه های احتمالی در نور به سرعت در حال تغییر بهداشتی وضعیت ناشی از COVID 19 ویروس.”

عنوان اصلی FTP, back-to-back T20 جام جهانی شد و قرار است برگزار شود در سال 2020 و 2021 در استرالیا و هند – و به این تیم فاصله بیش از یک سال برای آماده شدن برای 50-بیش از جام جهانی که برگزار می شود در هند در سال 2023. با توجه به COVID-19 تمام برنامه های پرتاب شده است در خارج از پنجره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>