آژانس ملی آزمایش (NTA) آزمون ICAR AIEEA 2020 را در ۱۶ و ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ انجام خواهد داد. با این حال ، NTA هنوز به انتشار ICAR اعتراف کارت 2020 در سایت رسمی NTA ICAR در icar.nta.nic.in. آژانس هیچ به روز رسانی رسمی در تاریخ انتشار کارت اعتراف AIEEA نیز منتشر نشده است.

بر اساس اطلاعیه رسمی منتشر شده توسط NTA که تاریخ امتحانات را داشت، اعلام شد که دانلود کارت های پذیرش به ترتیب حدود ۱۵ روز قبل از تاریخ امتحان آغاز خواهد شد.

با این حال ، با تنها 10 روز باقی مانده برای امتحانات برای شروع ، NTA تا به هر گونه به روز رسانی و یا جزئیات در مورد زمانی که ICAR اعتراف کارت 2020 منتشر خواهد شد داده نشده است.

امتحانات از ساعت 30/9 صبح تا 12 ظهر انجام می شد و مدت زمان امتحان 150 دقیقه است. در مجموع 150 سوال چند انتخابی پرسیده خواهد شد و هر سوال 4 علامت حمل خواهد کرد. علامت گذاری منفی برای این امتحان وجود دارد. برای هر پاسخ نادرست، علامت -1 از برگه پاسخ کسر خواهد شد. رسانه امتحان هندی و انگلیسی است.

این معاینه پیش از این قرار بود در اول ژوئن ۲۰۲۰ انجام شود که به دلیل همه گیر COVID-19 به تعویق افتاد. روند درخواست از اول مارس آغاز شد و در ۳۱ مارس ۲۰۲۰ به پایان رسید.

(با ورودی های آژانس)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de