ابراهیم علی خان یا تیمور علی خان که باعث می شود برای یک cuter ‘پیکاسو Jr’?

کارینا کاپور خان چند روز پشت به اشتراک گذاشته بود یک پرده عکس از پسر تیمور علی خان در حالی که او در نقاشی یک دیوار. او او را به نام ‘خانه پیکاسو” و عکس خیلی زیبا برای کلمات. در حال حاضر سیف علی خان مهتر پسر ابراهیم علی خان در زمان خود Instagram صفحه و به اشتراک گذاشته رجعت عکس از خودش نشان خود را “پیکاسو” طرف. در این عکس بچه, ابراهیم است که دیده می شود همه لبخند در حالی که دست خود را آغشته به رنگ و کاهش آن بیش از همه طبقه بیش از حد.

این عکس نیز سگ حیوان خانگی خود را در پس زمینه و ابراهیم است که تا کنون در آبی چاپ onesie. ستاره بچه زیر نویس عکس بیان “پیکاسو Jr”.

اتمام عکس زیر:

در

این عکس ها نشان می دهد که تیمور یک تصویر تف برادرش ابراهیم که حملات شباهت غیر طبیعی با سیف.

در ضمن هنگامی که ابراهیم خواسته بود در مورد پدر, سكس بازيگرهاي هاليوود, ستاره بچه گفته بود “وجود دارد حالات که در آن مردم – که آیا آن را یک نسبی و مادر و یا خانواده دوست – tell me, ‘Oh my god, شما فقط می خواهم او را (سیف) و او است که بیش از حد! من حدس می زنم شاید ما مشابه هستند اما من نمی دانم که… اما بدون در نظر گرفتن او است که مخصوص به من است. او همچنین راهنمای من وقتی که می آید به انسان-به-انسان مکالمات.”

در حالی که ابراهیم و خواهر و بازیگر, سارا علی خان صحبت در مورد برادر او را برای اولین بار بیان “وجود یک شکاف بزرگ بین رویا و واقعیت است. او یک بازیگر خوب اما او هم خوب است در ورزش است. در حال حاضر او برای تکمیل تحصیلات خود; آن را غیر قابل مذاکره است. سپس او می تواند انجام آنچه او می خواهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im