IB افسر کشته در دهلی خشونت بدن در تخلیه

یک مقام رسمی از اداره اطلاعات (IB) مرده پیدا شد و در روز چهارشنبه در شمال شرق دهلی خشونت-آمار چند باغ که در آن درگیری آغاز شد و بین pro و ضد کا معترضان. عنوان Ankit Sharma, the official پیوست IB در سال 2017 شد و تحت مشروط.

شارما شد یکی از چند باغ و خدمت به عنوان یک درایو در آژانس.

به گفته پلیس Sharma بود در راه خود را بازگشت به خانه پس از وظیفه هنگامی که او مواجه با خشونت اوباش و کشته در Chand باغ منطقه است. بدن او بعد از ریخته در تخلیه. خود بدن مرده تحمل گلوله صدمات پیدا شد در روز چهارشنبه.

وزیر Arvind Kejriwal ابراز غم و اندوه مرگ Sharma.

“چنین غم انگیز از دست دادن زندگی است. مجرمان نباید در امان خواهد بود. 20 نفر در حال حاضر خود را از دست داده زندگی می کند. خیلی دردناک برای تماشای مردم دهلی رنج می برند. دعا که ما بهبود می یابند از این تراژدی به زودی و با هم کار کنند برای خنثیسازی آسیب انجام شود تا مردم و جوامع” Kejriwal توییتی.

تا کنون 22 نفر فوت کرده اند در حالی که بیش از 200 مجروح شده اند در خشونت است.

نخست وزیر نارندرا مودی به دادگاه تجدید نظر به مردم از سرمایه های ملی برای حفظ صلح و آرامش در منطقه است.

با توجه به توییتر نخست وزیر گفت که او برگزار شد یک بررسی گسترده از وضعیت حاکم در نقاط مختلف شهر و سازمان ها مشغول به کار بودند بر روی زمین برای بازگرداندن حالت عادی.

“تا به حال یک بررسی گسترده در مورد وضعیت حاکم در بخش های مختلف از دهلی نو است. پلیس و سازمان های دیگر در حال کار بر روی زمین برای اطمینان از صلح و عادی” او گفت:.

قبلا در این روز نیروهای امنیتی انجام شده پرچم راهپیمایی در این منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>