SCOTTSDALE, Ariz. — پس از یک 91-از دست دادن فصل برخی از رشته کوه های راکی’ بیشتر مورد احترام و بالاترین پرداخت جانبازان در آینه نگاه کرد و تصمیم گرفت آنها نیاز به تغییر سبک رهبری.

هیچ چیز چشمگیر و ذهن شما. هیچ وینس لومباردی rah-rah ، اما سوم baseman نولان Arenado و outfielders چارلی Blackmon و ایان دزموند در زمان یک نگاه دوم در نحوه تعامل آنها با هم تیمی.

دزموند, 34, چه کسی ورود به چهارمین سال از پنج سال 70 میلیون دلار قرارداد بود پرده در مورد نقش در حال تحول با این تیم که در این فصل پروژه به او های چپ-زمینه وظایف با Raimel Tapia.

“زمانی که من امضا به اینجا می آیند آن را به عنوان یک فرهنگ-عیار برای کمک به برنده شدن در بازی بیس بال, به, کلرادو,” او گفت:. “این چیزی است که ما در مورد صحبت کردیم. این چیزی است که من گفت: من در کنفرانس مطبوعاتی (در دسامبر 2016).

“دو سال گذشته من به نوعی از دست داده و روی آن تمرکز کنید. من به دام افتاده در خود من آماری موفقیت و شکست. اما این offseason به من فرصت داد به گام به عقب و دوباره و به من فهماند که دقیقا چه من اینجا هستم برای: به یک فرهنگ-عیار. بنابراین من اولویت شماره 1 در این فصل است که بهتر هم تیمی و کمک به این بچه های جوان همراه و عبور از همه چیزهایی که من آموخته ام.”

Arenado این همه ستاره سوم baseman که در ماه فوریه گذشته با امضای یک تیم-رکورد هشت سال 260 میلیون دلار قرارداد اما که offseason رنگی بود با شایعات تجارت و داد و بیداد با مدیر کل جف Bridich همچنین گفت: تلاش می شود بیشتر موثر رهبر.

“من می خواهم برای برقراری ارتباط کمی بهتر است با برخی از این بچه ها” از 28 ساله گفت. “من می دانم که من از نوع (به به) خودم کمی, اما من فکر می کنم من می تواند کمک کند (تعامل) بیشتر است.”

Blackmon, 33, چهار-زمان همه ستاره که به امضا شش سال قرارداد به ارزش $108 میلیون 2018, اذعان کرد که او نه آوازی رهبر طبیعت و بعید است به ایستادن به محل باشگاه وانجمن گفتار. اما Blackmon گفت که او می تواند بیشتر انجام دهید در یک در یک سطح است.

“پیشرو به عنوان مثال چیزی است که می آید به طور طبیعی به من, اما در طول چند فصل گذشته من نشستم و برخی انجام خود ارزیابی به شناسایی راه هایی که من می تواند انجام یک کار بهتر بودن یک هم تیمی و یا یک رهبر است,” او گفت:. “برای من مهم است که یک ایده واقعا خوب در آنچه که در Nolan Arenado زندگی و یا ترور داستان یا رایان مک ماهون است. من می خواهم به دانستن آنچه که آنها در حال کار بر روی و یا آنچه که آنها در حال مبارزه با.

“بنابراین من می آمد تا به آنها و گفتگو و امیدوارم کمک کند. این چیزی است که من در آن مشغول به کار شاید من انجام پنج سال پیش زمانی که من فقط تلاش برای بدست آوردن بازدید.”

رشته کوه های راکی’ انجام شده ترین موقعیت بازیکنان — داستان Arenado و Blackmon — خود-توصیف “چرخ.” آنها به طور مداوم در نظر گرفتن کاهش در پنبه حلاجی شده قفس بلند کردن وزنه و یا مطالعه تصویری. و در حالی که رشته کوه های راکی را کاملا به دکمههای پایین عمومی خود را به عنوان تصویر نشان می دهد, Blackmon درک وجود دارد این تیم نیاز به روشن کردن.

“ما قطعا باید تمرکز و چرخ ذهنیت و ما بچه ها که کار بسیار سخت” Blackmon گفت. “من فکر می کنم این مهم است به یاد داشته باشید که شما در حال بازی یک بازی از آن قرار است به سرگرم کننده است. شما باید به ماندن سست و آرام است.

“من فکر می کنم یک تعادل وجود دارد و من فکر می کنم ما باید پرسنل را به هر دو طرف از آن سکه است.”

Subscribe to our رشته کوه های راکی خودی عضویت در خبرنامه برای دریافت آخرین اخبار تیم ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im