من مومی خود من و من به نوعی عاشق آن است ؟


زمانی که مردم از من بپرسید که چگونه من با استفاده از سلول من را نگاه کنید آنها را در چشم مرده و می گویند, “من مومی خود من است.”

تبلیغات

مدتی در اوه 2019—هاها 2019 به یاد داشته باشید? نه ؟ من نمی یا.—من خریداری یک بدن موم کیت در هوی و هوس. من صادقانه بگویم: من یک مکنده برای بسته بندی و این فلامینگو نوار موم سنگ به من از قرار گرفتن در قفسه در هدف. بنابراین من آنها را خریداری! و آنها شنبه, tucked دور در حمام, چرا که اگر من که واقعا صادقانه در مورد چیزهایی که من هرگز خودم را برای رشد پای من مو به اندازه کافی به استفاده از چیزی.

اما پس از آن! اوه پس, شیرین, شیرین سلول شروع شد (من در سندرم استکهلم مرحله از سلول که در آن سلول من است همچنین در من محافظ بله) و من نمیفهمد وجود دارد هرگز یک زمان بهتر برای رشد من پا مو. بنابراین من و وای من و نه از آن لذت ببرید.

تبلیغات

آنچه من لذت بردن از, اما, بود, اپیلاسیون تمام که مو و بله, من به عنوان تعجب به نوشتن که به عنوان شما آن را بخوانید! اما در اینجا ما هستند بنابراین اجازه دهید به شما بگویم بیشتر به این دلیل که شما به سوالات.

“آیا آن صدمه دیده است؟”

نه واقعا! منظور من آن را احساس نمی مانند طراوت ماساژ گیاهی در بالی رفت و آمد مکرر, اما آن را نمی صدمه دیده و تقریبا به همان اندازه به عنوان من انتظار می رود آن را به.

“چه/که در آن شما موم?”

شروع کردم با پایین پا — من فکر کردم این امر می تواند ساده ترین قسمت بدن به خود موم و همچنین احتمالا حداقل دردناک است. این ثابت می شود درست است! اگر شما می خواهم به سعی کنید از در خانه اپیلاسیون, من قطعا می خواهم نشان می دهد شروع خود را با پایین پا.

“خوب اما چه/که کس دیگری بود شما موم?”

پس از موفقیت های من با من, پایین پای من رو پررنگ و نقل مکان کرد به سمت من ران. اپیلاسیون جلوی ران خود شد بدون مشکل هر چند به عنوان آسان نیست که کمتر پا به دلیل آن را fleshier. این fleshier بخشی از بدن سخت تر از آن است که به موم دلیل این که شما نیاز به کشیدن پوست محکم بسته شده را با دست غیر غالب در حالی که دست غالب خود را ریپ نوار موم (و مو) از گوشت خود را.

تبلیغات

Illustration for article titled I Waxed My Own Legs and I Kind of Loved It?

گرافیک: گیب کری

اپیلاسیون ناحیه پشت ران نیز بسیار روی حیله و تزویر. این نیاز به برخی از انجام حرکت که خوب بود عمدتا به دلیل آن اطمینان من است که من تا به حال از دست من limberness در حالی که در سلول بلکه من می دانم که در قلب من وجود دارد که لکه های من از دست رفته به عقب وجود دارد. من هم با آن خوب برای هم بودن!

“جولی برای واقعی ما می دانیم که شما در حال برگزاری در ایالات متحده: آیا شما موم V?”

آه و من! خوب پس از آن نمی صدمه دیده و تا آنجا که من فکر کردم آن را—من می دانم که من در حفظ و گفت که احتمالا شما من را باور نمی, اما این درست است!—اما آن را بسیار بی دست و پا. بر اساس تجربه من پیشنهاد می کنم این رویکرد به bikini waxing: نوار خوب برای تمیز کردن خط بیکینی, اما اگر شما می خواهید به موم بیشتر از آن شما احتمالا بهتر است برای رفتن با موم به جای یک نوار موم. در پژوهش سعادت شاعرانه اپیلاسیون کیت بود که بالاترین نمرات برای بیکینی اپیلاسیون.

تبلیغات

“آن را کثیف؟”

هیچ! فلامینگو موم کیت آماده برای استفاده از soft gel wax strips سیستم — اساسا موم است که در حال حاضر در نوار که شما درخواست به پوست خود را محکم فشار دهید و سپس پاره کردن. با استفاده از نوار موم بدان معنی است که شما لازم نیست که به درخواست موم داغ به طور مستقیم به پوست است که باعث می شود خیلی کمتر کثیف تجربه.

تبلیغات

همانطور که برای پاکسازی این کیت همراه با آنچه به آنها تماس بگیرید “post-موم پارچه” که حذف چسبنده موم باقی مانده از پوست شما است. در حال حاضر من خواهد شد توجه داشته باشید که دست من به طور خاص بودند عمیقا مهم که من انجام شد و به سادگی شستن آنها را انجام نمی چیزی برای رفع آن. اما دو چیز کار: 1. با استفاده از پست-موم پارچه و 2. مالش آنها را با لوسیون بدن و/یا روغن پخت و پز. من سعی کردم هر دو بله! و هر دو مشغول به کار برای حذف چسبنده موم باقی مانده است.

“اما آنچه در مورد پوست? شما را تا پایان با ورم و یا کبودی??”

احتمالا شگفت انگیز ترین چیز در مورد این کل بدن اپیلاسیون حماقت از معدن—و حتی بیشتر تعجب آور از این واقعیت است که آن را نمی صدمه دیده است که بسیار!—این بود که پوست من نمی بلا استفاده پس از این واقعیت است. من دارای پوست بسیار حساس! اما میزان سوزش من تجربه شد و قرمزی پوست همراه من خط بیکینی که رفت و پس از چند ساعت و یک کبودی در یک نقطه که در آن من تا به حال تا به حال یک مو فرورفته. هیچ چیز کمی پماد نمی تواند روشن کردن!

تبلیغات

“چه مدت آن را؟”

اولیه اپیلاسیون کمی وقت گیر و خسته کننده اما بعد از آن دوباره من تا به حال اجازه دهید پای من رشد مو را برای 3+ هفته (بله) پس وجود دارد بسیاری از برداشت انجام شود. اما! من در Schitt نهر و مومی در حالی که من تماشا کرده و از آن خوب بود. من فکر می کنم که حالا که اولیه اپیلاسیون انجام شده است نگهداری خواهد شد نسبتا آسان و نمی خواهد نیاز به کنار گذاشتن یک تکه بزرگ از زمان برای حذف مو.

تبلیغات

“هر بسته شدن افکار؟”

آره! در واقع من نمی توانم باور کنم که چقدر من عاشق این کیت شما بچه ها. راستش این بهترین 10 دلار من صرف در سنین (فلامینگو پرداخت نمی شود من/ما به این می گویند یا نه). یک چیزی که من توصیه می کنم که من نمی کنم چون من حدس می زنم من فقط پرتاب تمام احتیاط به باد در طول این زمان از استرس بزرگ است برای تست از موم در یک منطقه کوچک از پوست و سپس صبر کنید قبل از اقدام. من متوجه شده که خواندن بررسی این محصول در سایت آمازون که یک تعداد از مردم گزارش سوزش پوست پس از انجام یک آزمون کوچک و انتظار برای دیدن چگونه پوست خود را واکنش نشان می دهد احتمالا یک ایده خوب است.

همچنین پس از فلامینگو پرداخت نمی شود من/ما به نقد و بررسی محصول خود را, آن را نیز به خوبی شایان ذکر است که وجود دارد مشابه دیگر نوار موم کیت در دسترس

تبلیغات
تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im