من می خواهم به قطع همه روابط با خانواده من

من می خواهم به قطع همه روابط با خانواده و سبک زندگی

انتشار: Mar 18, 2020, 05:08 IST | DR عشق | بمبئی

من با توجه به ساخت و پایان دادن به تمام روابط خود را با آنها به خاطر آن احساس می کند مانند چیزی که حق انجام

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picمن شده است با تلاش اعضای خانواده برای بسیاری از سال در حال حاضر. ما نمی بینیم چشم به چشم در هر چیزی که آنها هرگز حمایتی از هر یک از تصمیمات و مسن تر من سخت تر از آن است برای من برای ارتباط با هر یک از آنها را در هر راه. من با توجه به ساخت و پایان دادن به تمام روابط خود را با آنها به خاطر آن احساس می کند مانند چیزی که حق انجام دهد. من با توجه به این که بسیاری از اندیشه و باور آن چیزی است که من نیاز به انجام این کار برای من روانی خوبی بودن. آیا هر چیز دیگری باید در نظر بگیرید قبل از رفتن پیش ؟

خانواده های مهم اجتماعی ساخت برای نقش آنها در زندگی ما شروع با توانایی خود را برای پرورش ما هنگامی که ما جوان هستند و به عنوان یک عمل خالص ایمنی و سیستم پشتیبانی همانطور که ما مسن تر است. اگر شما احساس می کنید که اگر خانواده خود را شکست خورده است و در تمام جبهه ها شما باید آنچه را حس می کند به شما. این غیر ممکن است به چشم پوشی و یا رد یک تصمیم مثل این بدون دسترسی به اطلاعات بیشتر. همچنین تنها افرادی که قادر به درک این شما و اعضای خانواده خود را. اگر شما احساس می کنید این است که آنچه شما باید انجام دهید برای محافظت از خود شما هستند و در حقوق خود را به این تصمیم. آن را غیر قابل فسخ یا دلیل این که شما همیشه می توانید به آنها برسد و یا بالعکس اگر شما تغییر ذهن خود را در آینده است.

دوست پسر من پسر بزرگ هنگامی که ما با هم هستیم اما به این ماچو ادم سفیه و احمق ، او با من تماس ‘کودک’ در مقابل از دوستان خود را که من از آنها بدم میاید. او فکر می کند آن را سرد اما من نمی و او حاضر به درک که. چگونه می توانم او را برای جلوگیری از این ؟

اگر او معتقد است که بی احترامی عمومی باعث می شود او سرد, شاید شما باید به او یاد می دهد که این درست نیست در بیش از حد. به او توضیح دهید و در مقابل از دوستان او که چرا شما نمی خواهم که به نام کودک. دوستان خود را نیز ممکن است چیزی یاد بگیرند در این فرآیند است.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im