من می خواهم بازی گاه به گاه او می خواهد دائم

من می خواهم بازی گاه به گاه او می خواهد دائم – شیوه زندگی

به روز شده: مارس 29, 2020, 04:22 IST | DR عشق | بمبئی

من نمی دانم چرا او اقدام به این ترتیب در حال حاضر و آن را باعث خرابی همه چیز بین ما

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picیک پسر آشنا شدم در دوستیابی آنلاین نرم افزار چند ماه پیش ناراحت است چون او می خواهد یک رابطه جدی. من بسیار روشن در شروع که من می خواستم چیزی گاه به گاه و به نظر می رسید او را با آن خوب بیش از حد. من نمی دانم چرا او اقدام به این ترتیب در حال حاضر و آن را باعث خرابی همه چیز بین ما. من وسوسه به فقط آن را به پایان چون من نمی خواهم برای مقابله با این درام های غیر ضروری. آیا این را من یک فرد بد?

چرا شما سرزنش خود را برای عدم توانایی خود را به قبول آنچه شما بسیار واضح و روشن در مورد از این شروع کنم ؟ اگر دو نفر از شما می خواهم چیزهای مختلف از این رابطه چگونه آن کار خواهد کرد ؟ اگر شما را در درک که این همیشه بود گاه به گاه و شناسایی آن به عنوان “غیر ضروری درام’ به نظر می رسد به عنوان اگر شما در حال حاضر ساخته شده معقول تصمیم به قرار دادن این پشت سر شما و در حرکت است. نمی ارزیابی خود را بر اساس او چگونه فکر می کند شما فقط به خاطر او با قبول نمی کند آنچه شما می خواهید.

دوست پسر من و من تا به حال یک مبارزه یک هفته پیش چون ما هر دو مست بسیار است. من حتی نمی یاد داشته باشید چیزهایی که من گفتم اما ظاهرا من به او حمله کردند که در آن لطمه می زند و او نبوده است همان از. من عذر خواهی کرد, بدیهی است, اما من فکر نمی کنم او به من بخشیده نشده است و من حتی نمی دانم آنچه من عذرخواهی برای. لطفا کمک کنید.

آیا شما به او گفت که شما در حال عذرخواهی برای چیزی است که شما به یاد داشته باشید ؟ اگر همه چیز تند و زننده گفت: این اتفاق افتاد چرا که شما هر دو مقصر بنابراین در نظر گرفتن این مسئولیت را بر روی خودتان absolves او را برای اقدامات خود را. اگر او حاضر به بخشش خود را به رغم عذرخواهی هیچ چیز وجود دارد شما می توانید در مورد آن انجام دهد. آن را روشن است که شما به یاد داشته باشید و از او بخواهید به شما یادآوری از آنچه شما گفت و سپس تصمیم می گیرید که آیا شما واقعا احساس می کنید که راه شما را هنگامی که شما گفت: کسانی که همه چیز. که همچنین ممکن است عذرخواهی خود را به نظر می رسد واقعی تر از او فکر می کند آن است.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>