من فکر می کنم او همجنسگرا است و با استفاده از من به عنوان یک پوشش…

من فکر می کنم او همجنسگرا است و با استفاده از من به عنوان یک پوشش… – شیوه زندگی

به روز شده: Jul 18, 2020, 04:22 IST | DR عشق | بمبئی

من دلیلی برای باور او فقط می خواهد من به عنوان یک پوشش زیرا او ترس از بیرون آمدن به عنوان گی به خانواده و دوستان خود

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picمن شروع به فکر می کنم که شریک زندگی من است گی. من نمی گویم این به آرامی اما آیا تا به حال در بیش از یک سال و او نمی باید یک توضیح رضایت بخش برای این است. من دلیلی برای باور او فقط می خواهد من به عنوان یک پوشش زیرا او ترس از بیرون آمدن به عنوان گی به خانواده و دوستان خود. ما تا به حال رابطه جنسی فقط یک یا دو بار پس ما رو با هم و او از آن لذت ببرید. من نمی خواهم در این نقش و ترجیح می دهند آن را اگر او فقط صادقانه در مورد آن. من چگونه می توانم این کار را بدون وادار کردن او به انجام کاری که نمی خواد ؟

چرا شما احساس به عنوان اگر شما در حال وادار کردن او, اگر شما به طور همزمان احساس به عنوان اگر او مجبور است شما را به چیزی است که شما نمی خواهید به? یک رابطه سالم است همیشه در مورد باز بودن و صداقت و احترام متقابل است. از خودتان بپرسید اگر وضعیت شما در ملاقات با آن مورد نیاز است. صمیمیت فیزیکی بسیار مهم است برای هر رابطه و عدم توانایی خود را برای برآوردن نیازهای آن را تحت تاثیر قرار خواهد فیزیکی خود را به عنوان به خوبی به عنوان سلامت روان. من پیشنهاد می کنم شما از این گفتگو با او به عنوان آرام به شیوه ای که ممکن است به دلیل این ممکن است دشوار برای او را به صحبت در مورد. آن را به بحث گذاشته شود هر چند به دلیل صرف نظر از اینکه آیا او اشتباه در مورد تمایلات جنسی خود و یا نه یک مشکل وجود دارد که باید به آنها رسیدگی شود اگر هر کدام از شما می خواهم این کار.

دوست پسر من و تقسیم پس از با هم بودن به مدت چهار سال و در حالی که من پشیمان نیستم که تصمیم من اغلب آرزو می کنم که ما هنوز هم می تواند دوستان چون من همیشه دوست داشتم حلق آویز در اطراف با او. او نمی خواهد به توافق برسند. وجود دارد هر چیزی من می توانم به او تغییر ذهن خود را?

این را از او آمده احساس به همان شیوه در مورد شما و ارزش نهادن به حضور شما به عنوان بسیاری به عنوان شما ارزش خود را. شما می توانید به او بگویید که خواسته های خود را, اما او به سادگی می رسند که همان قصد خود را.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de