این گروه برای آزادی همه در انتظار بازپرداخت مالیات بر درآمد به Rs 5 لاخ به سود 14 لاخ مالیات دهندگان

در تلاش برای ارائه برخی از کمک به مالیات دهندگان در سراسر کشور مستند مالیات بر درآمد بخش روز چهارشنبه اعلام کرد که آن را عرضه خواهد کرد و همه در انتظار بازپرداخت مالیات بر درآمد به Rs 5 لاخ بلافاصله. حرکت است گفت: برای بهره مندی حدود 14 لاخ مالیات دهندگان.

“در زمینه COVID-19 وضعیت و با توجه به ارائه تسکین فوری به کسب و کار افراد و اشخاص آن تصمیم گرفته شده است به موضوع انتظار درآمد-مالیات بر بازپرداخت به Rs 5 لاخ بلافاصله. این امر سود حدود 14 لاخ مالیات دهندگان” خواندن یک بیانیه توسط وزارت عواید وزارت مالیه.

دولت نیز مسئله انتظار GST و آداب و رسوم بازپرداخت تومان 18,000 کرور به منظور کمک به نهادهای کسب و کار.

“همچنین تصمیم گرفته شده است به موضوع انتظار GST و سفارشی بازپرداخت می کند که می تواند سود به حدود 1 لاخ نهادهای کسب و کار از جمله MSME. مجموع بازپرداخت اعطا خواهد شد در حدود Rs. 18,000 کرور” بیانیه بیشتر گفت.

در اوایل این هفته وزارت مالیات بر تمدید مهلت برای افراد به ارسال فرم 15G و 15H برای مالی جاری توسط سه ماه به ادعای معافیت از مالیات کسر در منبع (TDS) در درآمد حاصل از بهره در میان COVID-19 بحران است.

آن گفت که در چنین شرایطی برخی از افراد ممکن است قادر به ارسال فرم به موقع و این در نتیجه کسر TDS حتی زمانی که هیچ بدهی مالیاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im