من گفتم برخی از چیزهای وحشتناک در طول یک مبارزه

من گفتم برخی از چیزهای وحشتناک در طول مبارزه – شیوه زندگی

به روز شده: May 04, 2020, 07:29 IST | DR عشق | بمبئی

من فکر می کنم من واقعا صدمه دیده است احساسات خود را بدون واقعا معنی و او صحبت نشده به من پس

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picدوست پسر من و من تا به حال یک مبارزه هفته گذشته پس از آن به پایان رسید با من گفت بسیار توهین چیز به او است. من نیست اما او گفت که همه چیز ساخته شده است که من بیشتر و بیشتر عصبانی است. من فکر می کنم من واقعا صدمه دیده است احساسات خود را بدون واقعا معنی و او صحبت کرده است به من از. من عذر خواهی کرد, بدیهی است, اما من فکر می کنم آنچه که من گفته است به او صدمه دیده است به حدی است که ما ممکن است هرگز قادر به بازگشت به راه همه چیز بودند. چگونه این مشکل را رفع کنم?

اقدامات اغلب صحبت می کنند بلندتر از کلمات است. شما باید عذر خواهی کرد و با معنی هست. او ممکن است قبول نمی کند که بلافاصله اما زمان و فضا اجازه خواهد داد که او را به رسمیت شناختن است که شما واقعا متاسفم. خشم به ارمغان می آورد بدترین در میان ما نیست اما روابط قوی تر زمانی که ما یاد بگیرند به شرایط بد با خوب است. اگر او را ندیده است این سمت از شما آن را به او یک شانس را به شما می دانید بهتر است. اگر او را رد کرد که رابطه خود را رنج می برند اما اگر او موفق به گذشته حرکت می کند, شما ممکن است هر دو وارد در یک محل ، من پیشنهاد می کنم شما قطع در آن وجود دارد تا زمانی که اتفاق می افتد.

آیا این درست است که برای پایان دادن به یک رابطه به خاطر شخص شما با تمایل به overact به همه چیز ؟ دوست پسر من تبدیل کوچکترین مسائل به مشکلات عظیم است که ماه به مرتب کردن. هر چیزی که کمی می شود یک زندگی در حال تغییر معامله زیرا او نمی تواند مقابله با هر چیزی که انجام می شود راه خود را. من استفاده می شود برای مقابله با این در شروع رابطه ما از آنجا که من فکر کردم آن را تغییر دهید به عنوان او به من می دانم بهتر است اما من در حال حاضر متوجه این بخشی از شخصیت او و من فکر نمی کنم من می توانید قبول یا مقابله با آن را ندارد. باید چه کار کنم ؟

اگر شما نمی توانید کنار بیایید و او حاضر به تغییر واقعا وجود دارد هیچ چیز شما می توانید انجام دهید. شاید پایان دادن به این خواهد او را متقاعد کند که چرا او نیاز به تصدیق مشکل است.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de