من مربوط به Sushant Singh Rajput, شما در حال درمان به عنوان یک مطرود: ‘Aashiqui’ بازیگر آنو Aggarwal

سه دهه پیش در سال 1990 آنو Aggarwal ساخته شده او را پر شور بالیوود اولین با Mahesh Bhatt را Aashiqui co-بازیگران Rahul روی و دیپیکا Tijori. با انتشار این فیلم, Rahul و آنو شد یک شبه ستاره ها و فیلم تبلیغ به عنوان یک بمب دارای قدرت تخریبی. آنو داده شد, استراحت بعد از یک مدل و در حال حاضر در طول یک ویدیو تعامل با پورتال سرگرمی بازیگر نشان داد در مورد روز اولیه زندگی حرفه ای او به عنوان یک خارجی در آن بزرگ در این صنعت است.

آنو اظهار داشت: “این چیزی است که من نمی دانم چه بگویم. پس از موفقیت چیزی است که من تا به حال برای مقابله با. لاگین کی حسادت woh بیمار-درمان ، shuru kar dete hai. من گیر کرده بود با پیامدهای آن است. من به سختی می تواند تبدیل مغرور من میخواستم بدونم که چگونه می توانم رسیدگی به مردم است.”

Aggarwal همچنین صحبت در مورد چگونه او می تواند مربوط به Sushant Singh Rajput به عنوان یک خارجی سفر در بالیوود. این Aashiqui بازیگر مشترک “برای کسی که از خارج از صنعت است که چرا من مربوط به Sushant شما در حال درمان به عنوان یک مطرود. با من من نیست که هر کسی به stand by me و کسی که می خواستم برای ایستادن با من می خواستم چیزی از من که من نمی خواهم. فهمیدم در سن بسیار جوان است که شما می توانید به نفع سپس از آنجا که آنها می خواهند چیزی در بازگشت است.”

جدا از Aashiqui, Anu نیز ستاره دار در چند فیلم در 90s یعنی Ghazab Tamasha, پادشاه, دایی, Khal-Naaikaa به نام چند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de