‘من در حسرت او توقف’: Shoaib Akhtar سهام جزئیات اولین برخورد خود با Sushant Singh Rajput

سابق کریکت پاکستان شعیب اختر ابراز افکار خود را در مرگ غم انگیز بازیگر بالیوود Sushant Singh Rajput.

در اخیر تصویری بر روی کانال یوتیوب سابق pacer ادعا کرد که او تا به حال یک بار ملاقات Sushant در بمبئی چند سال پیش.

این بازیگر تا به حال نه به طور کامل اعتماد به نفس او را به عنوان در هر اختر.

“من او را ملاقات نمود در زیتون در بمبئی زمانی که من در مورد به ترک هند در سال 2016. به صداقت او به نظر نمی آید بسیار با اعتماد به نفس به من. او رفت و گذشته من با سر خود را پایین زمانی که دوست من به من گفت که او در حال انجام MS Dhoni فیلم گفت:” اختر خود را در یوتیوب.

44 ساله و سپس در ادامه به اعتراف او چگونه حسرت نمی صحبت کردن با این بازیگر سپس بازگشت و گفت: اگر او صحبت کردن با او در مورد تجربیات خود و سپس همه چیز ممکن است معلوم متفاوت برای Sushant.

“من فکر کردم من را مجبور به اقدام در حال حاضر او آمده است از یک پس زمینه فروتن و او در حال ساخت یک فیلم خوب. این فیلم را تبدیل به موفق شود اما من در حسرت متوقف کردن او وجود دارد و با داشتن یک کلمه با او در مورد زندگی است.”

“من می تواند به اشتراک گذاشته اند تجربیات زندگی من با او شاید من می تواند به او صحبت کرد مانند راه من است که می تواند به او داده اند طیف گسترده ای در زندگی است. اما من در حسرت صحبت کردن به او,” او اضافه شده است.

او به پایان رسید در این ویدئو گفت: “پایان دادن به زندگی خود را هرگز نباید یک گزینه است. شکست یک دارایی در زندگی, اما زمانی که شما می دانید شما مشکلات شما باید بحث در مورد آن.”

“دیپیکا پادوکن رسیده و پس از استراحت تا که او از اضطراب رنج می برند و نیاز به کمک. من فکر می کنم Sushant نیز نیاز به کمک” سابق هاي اضافه شده است.

در اینجا این ویدئو:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de