“من تنها به دنبال مدرک برای این ادعا در قلمرو جدید نقشه’: رئیس مجلس پس از به تعلیق در هجوم حزب خط

نپال مجلس Sarita گیری بود که به حالت تعلیق در روز سه شنبه برای مخالفت با متمم قانون اساسی به تجدید نظر این کشور نقشه شامل هند سرزمین گفت که او تا به حال تنها خواسته برای دیدن شواهد و بر اساس آن ادعا شده بود ساخته شده برای نقشه جدید.

Sarita گیری اخراج شد توسط نپال Janata Samajbadi حزب (JSP) برای نقض حزب شلاق به برداشت او مخالفت دولت نپال دوم متمم قانون اساسی که به دنبال به روز رسانی ملی آرم با یک نقشه جدید.

نپال مجلس بود در ماه ژوئن به اتفاق آرا رای به اصلاح قانون اساسی برای به روز رسانی این کشور را به نقشه سیاسی شامل Lipulekh, Kalapani و Limpiyadhura.

صحبت به WION در مصاحبه ای منحصر به فرد Giri گفت که او دریافت کرده است و نه هر گونه ارتباطات نوشته شده در مورد او تعلیق و فقط آن را شنیده از رسانه ها.

“من هنوز روشن نشده که چرا من معلق شده است. من فقط به شنیدن آن از رسانه ها. آن را بسیار دشوار است برای این ادعا دلیل,” او گفت: هنگامی که درباره دلیل برای تعلیق.

او اما اضافه کرد که آن را به او نگاه کرد که تعلیق شد و با توجه به نقشه شماره.

“همه این درگیریها بالا گرفت تا پس از من گرفت تا در مجلس مورد نقشه جدید نپال. موضع من این بود که دولت باید آن را روشن و بر اساس آن توافق و اثبات مپ جدید ساخته شده بود. که سوال من بود و من هنوز پاسخ گرفتن از کسی. من نیز درخواست از رهبر حزب است که آنها باید به دنبال شواهدی از دولت,” او گفت:.

این نظرات را در روح و تنش رو به افزایش بود, او گفت:.

Giri اضافه شده که تعلیق نیست و در عین حال موثر به عنوان رهبران حزب باید برای نوشتن به رئیس مجلس.

“این تصمیم درست نیست طبق قانون کشور است. من هم برای به چالش کشیدن این تصمیم در دادگاه,” او گفت:.

سازمان دیده بان مصاحبه کامل در اینجا:

Giri سخن گفته بود در برابر اصلاح و به مبارزه طلبیده بود خط حزب به ثبت نام جداگانه متمم پیشنهادی در مجلس دبیرخانه. او تا به حال به دنبال حفظ نقشه های قدیمی با این استدلال که وجود دارد هیچ مدرکی برای ادعای Lipmiyadhura, Lipu Lekh و Kalapani به عنوان نپالی سرزمین.

او حاضر به بازگشت او متمم پیشنهاد با وجود هشدار از Samajbadi ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de