‘من می دانم که تنها شما می توانید او را نجات داد’: Sandip Ssingh می نویسد: برای Ankita Lokhande در Sushant Singh Rajput

تولید کننده Sandip Ssingh که یکی از Sushant Singh Rajput دوستان گذراند پیام برای اواخر بازیگر دوست دختر سابق و بازیگر Ankita Lokhande. او می نویسد که چگونه او می خواست برای دیدن Sushant و Ankita به عنوان یک زن و شوهر و تنها او می تواند او را نجات داد. او همه میاد برای Ankita که ایستاده بود Sushant در هر مرحله از زندگی خود را. Sandip در زمان خود Instagram صفحه نوشته شده و یک عکس نما با Sushant و Ankita.

سینگ آغاز شده توسط نوشتن “عزیز Ankita با گذشت هر روز یک فکر نگه می دارد فراموش نشدنی من بارها و بارها. Kaash… کاش… ما می تواند تلاش کرده اند و حتی سخت تر از ما می تواند او را متوقف کرد ما می میرم خواهش کرد که او را!”

او بیشتر به اشتراک گذاشته شده حکایت با نوشتن “حتی زمانی که شما هر دو از هم جدا شما فقط دعا برای خوشبختی و موفقیت خود را… عشق خالص بود. این خاص بود. شما هنوز هم نمی حذف نام او از nameplate از خانه خود را. من از دست آن روزها هنگامی که سه نفر از ما با هم در آنجا ماند در Ballinger به عنوان یک خانواده ما مشترک بسیاری از لحظات آن را اشک به قلب من امروز…پخت و پز با هم غذا خوردن با هم ac ka paani girna ما ویژه گوشت گوسفند bhaat ما درایوهای های طولانی به uttan, لوناوالا یا گوا! ما دیوانه هولی! کسانی که می خندد ما به اشتراک گذاشته شده آن حساس کم مراحل زندگی زمانی که ما وجود دارد برای شما بیش از هر کسی. چیزهایی که شما را برای آوردن لبخند بر روی Sushant ،

Sandip گذراند در مورد چگونه Sushant و Ankita قرار بود به هم. او افزود: “حتی امروز من باور دارم که فقط شما دو نفر برای یکدیگر ساخته شده بودند. شما هر دو درست هستند را دوست دارم. این افکار این خاطرات در حال صدمه زدن به قلب من…چگونه می توانم آنها را به عقب! من می خواهم آنها را به عقب! من می خواهم ‘ما سه back! به یاد داشته باشید Malpua!? و چگونه از او خواست که برای مادر من گوشت گوسفند کاری مانند یک بچه کوچک!”

Sandip به این نتیجه رسیدند با نوشتن “من می دانم که تنها شما می توانید او را نجات داد. من آرزو می کنم شما هر دو ازدواج کردم که ما خواب. شما می توانید او را نجات داد اگر او فقط اجازه دهید شما وجود داشته باشد…شما دوست دختر خود را همسر و مادر خود را با بهترین دوستان برای همیشه لطفا برای. من شما را دوست دارم Ankita. من امیدوارم که من هرگز از دست دادن یک دوست مثل شما. من نمی قادر خواهد بود به آن را.”

نگاهی به Sandip پست زیر:

در

Sushant و Ankita مورخ یکدیگر به مدت شش سال و شکست در سال 2016.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de