‘من می دانم که من مدیون شما بازگشت هدیه’: Ram Charan تولد آرزو برای ‘RRR’ شرکت ستاره Jr NTR

Telugu ستاره Jr NTR جشن تولد خود را امروز و صفحات رسانه های اجتماعی در حال آب گرفتگی با آرزوها برای بازیگر. یکی از آرزوهای او دریافت کرده بود با RRR شرکت ستاره و بازیگر Ram Charan. این بازیگر در زمان به صفحات رسانه های اجتماعی و به اشتراک گذاشته نهان عکس با Tarak که در آن هر دو همه لبخند و هماهنگی رنگ در لباس. به نظر می رسد مانند عکس کلیک بر روی مجموعه ای از فیلم RRR.

رم آرزو Jr NTR با یک عنوان بیان “تولدت مبارک عزیز من, برادر @tarak9999! من می دانم که من مدیون شما بازگشت هدیه. اما من قول می دهم من به شما بهترین. جشن بیشتر در انتظار…”.

اتمام عکس زیر:

در ضمن طرفداران شده اند در انتظار برای سازندگان RRR به پرده نگاه اول تصویری از Tarak در روز تولد خود را درست مانند آنها را بر روی Ram Charan تولد. اما با توجه به ادامه مستند آنها نمی تواند آن را انجام دهد.

رسمی توییتر صفحه RRR توییتی در مورد آن که به عنوان خوانده شده “به عنوان مستند تمدید می شود زمان و دوباره کار آمده است به یک مرده متوقف شود. و اگر ما سعی کنیم ما نمی تواند پایان کار در یک نگاه اجمالی @tarak9999 به شما تمام درمان در روز تولد خود را! و بنابراین ما نمی خواهد آزاد یا یک نگاه و یا یک ویدیو در این مناسبت است.”

آنها بیشتر در توئیتر خود نوشت: “ما نمی خواهیم به آزادی چیزی فقط به خاطر آن و ما قول می دهم که منتظر خواهد بود که ارزش آن! هر زمان که آن را می آید به شما مطمئن شوید که آن را بزرگترین جشنواره برای همه ما! #RRRMovie”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de