من تصور یک تصویر در ذهن من ساخته شده و آن را یک واقعیت می گوید اورنگبد بر اساس عکاس Rahul Borole

من تصور یک تصویر در ذهن من ساخته شده و آن را یک واقعیت می گوید اورنگبد بر اساس عکاس Rahul Borole – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: Feb 24, 2020, 14:46 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Rahul Borole جوان و همه کاره فرد مورد علاقه خود را در کلیک کردن بر روی تصاویر پس از مدرسه خود را.

عکاسی یکی از این زمینه ها در هند که در آن مردم باید سرآمد خود را. توان آن را به هر دسته مد, شیوه زندگی, حیات وحش و یا شرکت های بزرگ, عکاسان را ساخته اند یک تو رفتگی در دیوار خود را امروز. Rahul Borole جوان و همه کاره فرد مورد علاقه خود را در کلیک کردن بر روی تصاویر پس از مدرسه خود را. او در آغاز به عنوان یک عکاس آماتور و تبدیل به یک حرفه ای در آن با یادگیری چیزهای آنلاین و تماشای عکاسی, فیلم آموزش در یوتیوب.

او تحصیل خود را از Dharmavir Sambhaji مدرسه و به دنبال یک رشته B.Com از شیو Chhatrapati کالج. علاوه بر این 29 سال است BJP جوانان منطقه رئیس جمهور, رسانه های اجتماعی, Aurangabad.

در حالی که در کالج او به ارمغان آورد یک تلفن همراه برای خود و شروع به کلیک کردن بر روی تصاویر تصادفی از مکان های. بعد Borole یک حرفه ای کانن دوربین برای خود و کلیک عکس از دوستان خود را در کالج. آن را در طول این زمان او آموخته A to Z عکاسی مانند فتوشاپ کلیک کردن بر روی تصاویر از زوایای مختلف تنظیم نور سرعت شاتر و مقدار بیشتر در دوربین. از طریق یادگیری خود او شناخته شده عکاس و انجام بسیاری از عروسی شاخه مدل شاخه های داخل سالن و فضای باز شاخه. جدا از این او نیز فرصت را به کلیک بر روی برخی از شناخته شده چهره های سیاسی ماهاراشترا.

“من تصور یک تصویر در ذهن من ساخته شده و آن را یک واقعیت است. هنگامی که شما در یادگیری هنر عکاسی شما کامل قرار گرفتن در معرض به عنوان یک عکاس است. من نیز یادگیری به ساخت فیلم است و آن را یک تجربه یادگیری بزرگ” او گفت:. قبلا او شات برخی از فیلم های کوتاه مانند ‘ممکن است’, ‘Jai Shivarai’ و ‘یک اشتباه’. حد عالی رساندن مهارت های خود را Rahul Borle نیز به بازاریابی رسانه های اجتماعی و شرکت خود را به نام RB آژانس بازاریابی اجتماعی رسانه ها. او حضور خود را تقریبا در همه جا در اینترنت از جمله Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat, لینک یوتیوب و Infinite.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de