“من افتاده برای یک ازدواج دکتر’

“من افتاده برای یک ازدواج دکتر’ – شیوه زندگی

به روز شده: مارس 18, 2020, 07:13 IST | DR عشق | بمبئی

من مجرد هستم و من می دانم که او ازدواج کرده است, اما من گاهی اوقات به این معنا که او مرا دوست دارد بیش از حد چرا که او همیشه می پرسد در مورد زندگی شخصی من است.

Illustration/Uday Mohite

تصویر/Uday Mohite

Dr Loveمن شده اند با دیدن یک دکتر برای چند ماه فکر می کنم من در حال سقوط در عشق با او. من مجرد هستم و من می دانم که او ازدواج کرده است, اما من گاهی اوقات به این معنا که او مرا دوست دارد بیش از حد چرا که او همیشه می پرسد در مورد زندگی شخصی من است. من نمی دانم اگر من خواندن بیش از حد به این دلیل که من نمی خواهم برای ترساندن او با گفتن او چگونه احساس می کنم. در همان زمان من احساس به عنوان اگر من را در امکان ارتباط خوبی اگر من صادق نیست. باید چه کار کنم ؟ من باید به او بگویید که احساسات من? من می ترسم بلکه از جان گذشته فقط صادقانه با او.
آن اغلب آسان به اشتباه تفسیر هر رابطه است که شامل درجه ای از صمیمیت بنابراین احساسات خود را برای دکتر خود را احتمالا نه به عنوان غیر معمول به عنوان شما فکر می کنم. این هم عادی برای یک دکتر به سوال در مورد زندگی شخصی خود را اگر آن را تاثیر بر سلامت خود را. آنچه نگران کننده است این است که ناتوانی خود را به اذعان به این واقعیت است که او نه تنها. اگر او تا به احساسات برای شما او را احتمالا ساخته شده است که روشن است. شما فرض او میل شما نیز فرض او عدم علاقه به شوهرش. من پیشنهاد می کنم شما چیزی می گویند در حالی که برای. اگر وجود دارد هر چیزی غیر از حرفه ای حسن نیت ارائه میدهد و یا علاقه به درگیر در این رابطه ممکن است خود را شناخته شده است.

سابق من-و من شکست تا پس از سه سال با هم بودن. من فکر کردم آن را به بهترین تصمیم در آن زمان از آنجا که ما تا به حال سعی کردم همه چیز را که کار می کنند. از آن شده است شش ماه پس ما را شکست و من می دانم که او هنوز مجرد است. من می خواهم به این شانس دیگری چون من فکر می کنم من اشتباه کردم. باید چه کار کنم ؟
شما همیشه می توانید صادق باشید و از او بخواهید اگر او احساس می کند به همان شیوه. اگر او از شما دو نفر می توانید آن را آهسته به ببینید که چگونه همه چیز. اگر او نمی کند, شما باید سعی کنید و حرکت کنید.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de