من پوست خشک دارند در اینجا من رفتن به


من پوست خشک. من نیز نمی تواند ایستاده به مرطوب. من سیاه, باسن مادر و پدر هستند و احتمالا خنده و تکان دادن سر خود را در antics اما من صادق بودن. چون من خاکستری پوست من کاملا نیاز به محل لوسیون بر روی بدن من و یا دیگری من می توانم احساس تنگی و scratchiness. و من می توانید ببینید خشکی که نیست خوب نگاه مهم نیست که چگونه شما سعی می کنید و آن را تکه تکه.

شاید من این درمان به عنوان یک اعترافی برای تمام افرادی که به طور مداوم خاکستری, مهم نیست چقدر سخت آنها سعی می کنند اما این نیاز به صحبت در مورد. جامعه سیاه و سفید خواهد دلقک اگر یکی از ما اشی پا و بازو و یا پایین تر اما نمی ارائه راه حل های ابدی این موضوع از رطوبت (من بیشتر شوخی اما خانواده می دانم که وجود دارد این است که حقیقت به بیانیه). سیاه و سفید کاملا می توانید کرک و که بسیار مشهود است اگر همه خشک, باسن, پاها, افراد مبتلا به این زمستان باید هر چیزی در مورد آن می گویند.

تبلیغات

پس چگونه من جان سالم به در 27 سال در آفتاب ؟ در اینجا سه محصولات ضروری که برگزار شد من را برای یک چهارم از یک قرن و پس از آن برخی از.


به عنوان من گفت: بارها و بارها من ترجیح می دهم من مرطوب کننده روال به سریع و بدون درد است. این Neutrogena بدن روغن به معنای واقعی کلمه از تبار آسمانها و گفت: من آن را امتحان کنید و من ناامید نشده بود. من مسح با رطوبت اولین بار من از آن استفاده می شود. آن یک فرآیند ساده—برای اولین بار است که به در حمام و شستشو.

من واقعا نمی توانم این به اندازه کافی استرس. پس از چند دور از کف صابون و شستشو خاموش کردن آب مقدار کمی از این روی تمام بدن خود را. سپس شما را در آب دوباره به قفل در رطوبت. من با استفاده از این هر شب قبل از خواب و اجازه دهید من به شما بگویم—پاهای من هرگز صاف تر. من را دیده اند ترک ناپدید می شوند با استفاده از یک. که چقدر من نیاز به این در زندگی من است.

تبلیغات

در حال حاضر من می دانم که من میخوام کل سخنرانی در مورد چگونه آنها در حال حاضر می دانیم که این فرد اصلی اما من کمی به خودم دفاع کنم. من هرگز به گوش مادر من در مورد این مسائل. منظورم این است که من از آن استفاده می شود اما هرگز در راه حق. هنگامی که من رو به رشد به اندازه کافی به درک که مادر هستند تقریبا همیشه حق با من بود و به برکت Black Jesus خود را با صاف هیدراته پوست درخشان.

تبلیغات

ویتامین E و کره کاکائو مخلوط در واقع آرام علائم و تن پوست را در زمان واقعی به طوری که شما می توانید به معنای واقعی کلمه احساس اثرات آن را هنگامی که شما درخواست آن را بر روی بدن خود را. حال اگر ما قرار بود از طریق روال من درخواست بدن روغن در حمام و پس از آن ادامه پالمر است. من شخصا ترجیح می دهند jar بیش از لوسیون چون خمیر کمی ضخیم تر است که برای نگه داشتن پاهای خود را مرطوب در طول روز است. گوش دادن, من هیچ نظری ندارم که آمد تا با کره کاکائو بود اما احتمالا کسی و من از آنها تشکر می کنم هر روز.

تبلیغات

بنابراین من اتفاق افتاد پس از این معجزه کمی از چند ماه پیش و من خیلی خوشحالم که من. من شده است با در نظر گرفتن مراقبت از پوست من بیشتر به تازگی به دلیل بزرگ پوست موجب زایش آرایش و من دختر زیبایی. آره یک ظرف کوچک از این کرم مرطوب کننده مانند $38اما من به شما قول می دهم آن را به ارزش آن را به خصوص در طول زمستان. متخصص پوست به تازگی به من اطلاع داد به این واقعیت است که من پوست ترکیبی است که به معنای واقعی کلمه فقط یک دسته کوچک موسیقی جاز چرب “طبیعی” و خشک است.

آن را به خصوص خشک هنگامی که آن را سرد خارج است. من نمی دانم که چگونه من جان سالم به در زندگی من بدون این اما Boscia آمد از طریق با مواد گیاهی مانند دانه چیا نفت که تنها یک هدف—برای جلوگیری از آینده کم آبی پوست! منظورم این است چگونه مستقیم به شما می شود ؟ من قبل از اعمال این طول بلند کون, مراقبت معمول (که شامل برخی از داروهای تجویزی انتخاب از من derm) من فقط احساس آب نفوذ خشک و تبدیل آن به درخشان در فصل بهار ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>