من تبدیل به وسواس با جنس!

من تبدیل به وسواس با جنس! – شیوه زندگی

به روز شده: Jun 04, 2020, 04:24 IST | DR عشق | بمبئی

من خودم را یک اسباب بازی شده اند و ترس از آن را به او نشان چون من نمی دانم چگونه او واکنش نشان می دهند

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picمن فکر می کنم من یک وسواس با جنس, و آن است که شروع به زحمت من چون من نمی دانم که چگونه به صحبت با دوست دختر من در مورد آن. من خودم را یک اسباب بازی شده اند و ترس از آن را به او نشان چون من نمی دانم چگونه او واکنش نشان می دهند. او نه یک منافق اما من نمی خواهم برای ترساندن او و یا او را به اشتباه تصور که من به عنوان یک فرد به دلیل آن ممکن است آسیب روابط ما. باید چه کار کنم ؟

چرا بحث در مورد چگونه شما احساس می کنید در مورد رابطه جنسی آسیب رابطه شما ؟ زوج قرار است به بحث در مورد نیازهای جسمی خود را به دلیل این مهم است و از آنجا که توانایی به بحث در مورد چیزهایی که شما راحت نیست و تنها باعث می شود یک رابطه قوی تر است. اگر شما نگران این بودن وسواس به یک نقطه که در آن است که تاثیر خود را روز به روز زندگی شما باید به در نظر گرفتن گزینه صحبت کردن با یک درمانگر اگر تنها به برخی از اطمینان. اگر نه, شما همیشه می توانید سعی کنید در بحث با دوست دختر خود را و ببینید که چگونه او احساس می کند در مورد این موضوع. در هر صورت نگه داشتن این را به خودتان و خفقان خود را خواستار رفتن نیست به خوبی برای شما در دراز مدت است.

آشنایی دشوار است برای من چون من برای نگه داشتن چیزهایی که مایل به جدی گرفتن و آنها را برای همیشه لطفا برای. من سعی کردم برنامه ها و ملاقات بسیاری از بچه ها اما همه آنها را به یک زمان طولانی برای تصمیم گیری اگر آنها می خواهند یک رابطه است. چگونه می توانم این را سریعتر ؟

شما نمی توانید. وارد شدن به یک رابطه نیست مانند سفارش غذا سریع می باشد. مردم زمان را در نظر دیگران بزرگ است که آنها را به دلیل پریدن به چیزی است که همیشه حق را برای هر کس. ممکن است شما همیشه پیدا کردن کسی که احساس می کند به همان شیوه شما انجام, اما آن را فقط اتفاق می افتد اگر شما همچنان برای دیدار با مردم به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید. من پیشنهاد می کنم شما در حفظ و انجام آن سعی و بیمار بیشتر و صبر کنید تا زمانی که شما پیدا کردن یک اتصال است که برای شما کار می کند و همچنین شخص دیگر.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>