“من همه چیز را بخورند نان روزمره’: Gigi Hadid تایید بارداری

Chrissy Teigen در میان اولین مشهور به تایید می کنند که Gigi Hadid در واقع ، “جی جی حدید باردار است و جی جی از شاهان تا به حال کودک خود را امروز!!! این یک روز بزرگ برای gigis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! تبریک به همه Gigis!!!!” پس از دانستن این گزارش تایید نشده مدل-میزبان نیز توییتی “f*** I dunno اگر درست است من به عنوان خوانده شده tmz درست مثل همه شما گه من هیچ نظری ندارم من فقط دیدم این روند اما شاهان جی جی def تا به حال یک کودک lol” او تا به حال هنوز توییتی. در حال حاضر جی جی خودش تایید این خبر.

Gigi Hadid به نظر می رسد در نمایش امشب با جیمی فالون (تقریبا) و میزبان او را تبریک گفت برای این خبر خوب. به نوبه خود جی جی گفت: “از شما بسیار سپاسگزارم! بدیهی است, شما می دانید, ما می خواهیم ام اعلام کرد که ما خود را از نظر اما ما بسیار هیجان زده و خوشحال و سپاسگزار برای همه آرزوهای خوب و پشتیبانی پس…” او سپس به آن یک پوشش نقره ای قادر به خانه و با هم و واقعا تجربه آن است.

درخواست حدید در مورد بارداری ولع مصرف تا کنون و او می گوید: “من ولع مصرف شده است همه چیز شیرینی است. من خوردن همه چیز بیگل روزمره و بنابراین من در حال حاضر مثل خیلی هیجان زده است که کیک تولد من بود همه چیز بپرهیزید.” او سپس در ادامه به اذیت کردن که او گریه پس از رئیس کیک’ Buddy Valastro او ساخته شده, کیک, به ویژه به این دلیل است که او یکی از طرفداران بزرگ خود را.

اخبار جی جی بارداری عناوین ساخته شده به زودی پس از تولد 25. او شده است در یک روز-و-خاموش رابطه با, خواننده, Zayn Malik. زن و شوهر بنا به گزارش وصله در اوایل این سال و در حال حاضر بشود به آغوش والدین. تبریک به منظور هستند!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de