من قدم بیرون از خانه حتی یک بار در سه ماه

من قدم بیرون از خانه حتی یک بار در سه ماه – شیوه زندگی

به روز رسانی: 28 ژوئن 2020, 08:40 IST | جین Borges | بمبئی

چه آن را دوست دارم برای کسی که زندگی با mysophobia برای دریافت از طریق Coronavirus همه گیر? Horror-thriller نویسنده K هری کومار بازگو تجربه خود را

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

بیش از هفت روز گذشت از من به خطر انداخته است که پرواز از چنای به کوچی. و هر چند هنوز در قرنطینه در خانه و خانواده در تریسور آن را احساس مثل من در نهایت قادر به نفس کشیدن. خانه ما این است که در پشت فراتر از آن وجود دارد بیشتر درختان swaying در زیر باران سنگین ابرها از مردم است. برای یک نفر مثل من که زندگی با mysophobia [افراطی و غیر منطقی ترس از آلودگی] این شده است یک برکت و رحمت در لباس مبدل.

من شده اند در پین و سوزن از اواخر دسامبر سال گذشته که شایعات از سرایت كردن در چین در شهر ووهان. دومین هفته از ماه ژانویه وجود دارد تایید گزارش ها از شیوع. مردم در حال مرگ بودند مثل مگس. من کاملا نمی تواند توضیح دهد که چگونه مضطرب ساخته شده است که من. این احساس من در نهایت زندگی من بدترین کابوس. این ترس من تجربه شد که ریشه در چیزی غیر قابل توضیح است که اتفاق افتاده است به من از 10 سال پیش به عنوان یک 22 ساله. من سال آخر مهندسی و زندگی در Gurgaon [در حال حاضر Gurugram]. من به یاد داشته باشید وعده شگفت انگیزی بر روی یک bhutta [ذرت بوداده] در کنار جاده و چیدن یک عفونت به زودی پس از آن سمت چپ من indisposed برای ماه می باشد. آن آغاز شد و با تیراندازی درد در معده من که به سرعت نقل مکان کرد و به پشت سر و به دلیل که من از دست داده آگاهی در موارد متعدد. در طول این زمان من نمی توانستم خوردن یک لقمه. من تا به حال تبدیل شدن به 15 کیلوگرم سبک تر و ناگهانی از دست دادن وزن آسیب دیده بود من کبد است. بسیاری از پزشکان ما رسیده به, قرار داده شده بود من در مورد آنتی بیوتیک, اما هرگز به پایان رسید تا تشخیص بیماری است. من تنها قادر به بازیابی هشت ماه بعد پس از تعویض به درمان آیورودا. که حادثه چپ من زخم خورده. حتی به عنوان من شروع به قرار دادن این پشت سر من دیگر تجربه من ناگهان در ماه مه سال گذشته است. من به تازگی ازدواج کرده بود نقل مکان کرد و از بمبئی به چنای. این بود که در سراسر زمان Lok سبها انتخابات است. من تا به حال رفته به یک سوپر مارکت برای خرید مواد غذایی و پرداخت در مقابله با من بحر تفکر غوطهور شدن صندوقدار عطسه به صورت من. این بود که تقریبا 10 ماه قبل از همه گیر و “ماسک” و “اجتماعی فاصله” بودند و هنوز هم بخشی از واژگان روزمره ما. من برگشتم خانه, فراموشی, همه چیز در مورد آن. اما روز بعد من گرفتار لرز. من تب شات تا به طور ناگهانی و گلو من شروع به صدمه دیده است. این بود که همراه با اسهال. یک بار دیگر دکتر من نمی توانستم تشخیص آنچه که من بود و من قرار دادن بر روی داروهای ضد مالاریا هر چند من تا به حال آزمایش منفی برای مالاریا.

پس از آن من تا به حال طراحی و توسعه یک ترس برای بسته فضاهای شلوغ. و اگر من در چنین جمعیت و اتفاق افتاده که کسی به عطسه قلب من ضرب و شتم, شروع, مسابقه, و من می خواهم به یک عرق سرد.

نیازی به گفتن نیست همه از این تحت تاثیر قرار چگونه من در پاسخ به شیوع کروناویروس. من به یاد داشته باشید خرید یک N95 ماسک برای خودم و همسرم در ماکار سانکرانتی [January 14] مدتها قبل از ویروس بود و حتی یک پدیده شناخته شده میان هند ، من می دانستم که آن را تنها یک ماده از روز قبل از ما بودند رفتن به تحت تاثیر قرار بیش از حد. زمانی که من دعوت شد به صورت عمده ادبی در جشنواره بنگلور چند هفته روی من حاضر به پرواز چون من می ترسم از چیدن عفونت و سفر با قطار به جای. من حتی رد پیشنهاد خود را به من قرار داده تا در هتل ماند و در برادر من است ، تمام اعضای خانواده فکر می کردم احمق بودن. در مارس 2, پس از مراجعه به تیروپاتی با خانواده من در نهایت تصمیم من برای رفتن به مرحله دوباره. من دستور داد چهار PPE کیت یک دسته از ماسک sanitiser و خرید برای سه ماه به ارزش غذایی. من انصراف پول نقد اضطراری نگه داشته و آن را در کیف پول من. من که تا به حال برداشت یک تب ویروسی شد و هنوز هم به کار می کنند اما من او را متقاعد به ماندن و بازگشت به خانه ، بنابراین از لحاظ فنی دو نفر از ما تا به حال قرنطینه خودمان را نزدیک به دو و نیم هفته قبل از ملی مستند.

K Hari Kumar before taking his flight to Kochi from Chennai last week
K هری کومار قبل از پرواز خود را به کوچی از چنای در هفته گذشته

سه ماه آینده بودند بسیار سخت است بر من. من خیلی پارانوئید که من گام به گام یک روز. من بررسی عفونت آمار آنلاین در هر ساعت. در این مستند به جهنم همسر من می خواهم به خرید پایه سبزیجات از فروشنده در این نزدیکی هست. از آنجا که بسیاری از غذاهای ما شامل sambar-برنج و به راحتی و دال khichdi هر خرید از سبزیجات به طول انجامید و نزدیک به سه هفته است. ما تنها نوشید گرم یا آب داغ. ما حتی حضور به مفت. در مواقع اضطراری اگر همسایه رسیده, ما می خواهم به نگه داشتن محکم نگاه داشتن و صحبت کردن از راه دور. وجود دارد برخی از تماس با یکی می تواند اجتناب نیست البته. من به یاد داشته باشید ما از گاز زد در مارس تا زمانی که تحویل اتفاق افتاده است, من تمیز سطح بیرونی سیلندر با Dettol. تحویل پسر ندارد بنابراین ما به او یکی از ما استفاده نشده ماسک.

اولین بار من در سمت چپ خانه ما بود که در پایان ممکن است که بیش از حد از آنجا که ما در حال اجرا از منابع. پس از آن من نگرانی خود را آغاز کرده بود به سبزها. این نیز چون دیگران بودند زیر اجتماعی فاصله اقدامات شدند و در حال حاضر با پوشیدن ماسک. حتی پس از آن من اجتناب با استفاده از کارت من برای انجام معاملات. اگر من استفاده از آن را من نمی لمس آن را برای 10 روز آینده. کارت تا به حال تحت قرنطینه بیش از حد. اما از آنجا که موارد COVID-19 شد افزایش روز به روز, من از جان گذشته برای ترک چنای. تنها راه برای رسیدن به خانه به سرعت توسط پرواز. و با وجود بی میلی من تصمیم به شجاع مسافرت هوایی. ما خسته بود ما PPE کیت پس از آن, و من تا به حال تنها یک سمت چپ که من همسرم را می پوشند. در ضمن من خودم تا سه لایه و عینک دو ماسک جمجمه کلاه و hoodie, همراه با یک سپر. دو نفر از ما گیر مانند انگشت شست درد. هواپیما بسته بندی شده بود و آن را سخت به دنبال فاصله گرفتن قوانین است. در حالی که من عرق کردن در طول سفر من می دانستم که این امر پایان هنگامی که من به خانه.

هر چند که من نوشتن در مورد ارواح و شیاطین برای زندگی, من می ترسم نه از آنها. من شیفته گمانه زنی ها از مرگ و زندگی پس از مرگ. اما فکر میکروب repulses من.

کارشناس مشاوره

Malvi

ترین رویدادهای یک محرک می گوید: بر اساس بمبئی-مشاوره روانشناس Malvika Fernandes. “یک تئوری وجود دارد به نام یادگیری اجتماعی توسط Albert Bandura, که در آن او نشان میدهد که چگونه همه ما فوبیا آموخته و واکنش های احساسی ما هستند از نزدیک مرتبط با برای تلفن های موبایل اشیاء و یا تجربه” می افزاید: Fernandes. او توضیح می دهد که در کومار مورد “فضاهای بسته عطسه توسط شخص دیگری و شرایط unhygienic” منجر به تجارب تلخ که در حال حاضر تبدیل به محرک های خود را برای ترس. یک حرکت خوب می گوید Fernandes خواهد بود برای ‘جلوگیری از موقعیت هایی که شما را در مقابله با خود محرک. “نه پله از خانه یک منطقی حرکت می کند. این چیزی است که ما خود حفظ. بعد سیستماتیک است د-حساسیت. است که در نظر گرفتن گام های کودک, برای دریافت استفاده می شود به محرک. بنابراین اگر شما ترس از چیدن Coronavirus شما به سادگی می توانید شروع با داشتن یک گفتگو در مورد رفتن خارج از خانه خود را و بحث در مورد اقدامات ایمنی است که شما می توانید. هنگامی که شما در گذشته است که شما می توانید سعی کنید برای رفتن تا درب اصلی ساختمان خود را و شروع به پرسش از ترس که در حال تولید می شود. بعد از آن شما می توانید شروع به رفتن به یک محل که در راه رفتن فاصله از صفحه اصلی. تمام ترس ها معتبر هستند و بنابراین این یکی. اما اگر شما قادر به کنار آمدن بهتر است برای رسیدن به یک درمانگر.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK