“من می تواند دوستیابی جاستین بیبر بیش از حد’: در اینجا چگونه Park Seo-joon بود rubbished دوستیابی شایعات با Park Min-young

Park Seo-Joon و Park Min-Young ستاره دار هم در محبوب کره جنوبی نشان می دهد Kimbiseoga wae geureolkka که شناخته شده جهان به عنوان چه چیزی اشتباه است با کیم ؟ شد در سال 2018 و پس از آن اخذ شده جدید طرفداران در سراسر جهان در هر حال حاضر و پس از آن. آن را نیز در نظر گرفته به عنوان یکی از بالاترین امتیاز سریال کره ای در تاریخ تلویزیون کابلی. در طول نمایش آن شایعه که Seo Joon و Min-جوان بودند دوستیابی.

در حال حاضر ما یک رجعت مصاحبه Seo-joon است که در آن از او خواسته شد در مورد همان. بازگشت در سال 2018 او اظهار داشت: “همانطور که برای با هم تداخل دارند موارد مد افرادی که به دنبال روند مد می دانم – کسانی که در مورد محبوب بودند در آن زمان. من به برخی از محصولات در تمام آن رنگ. اگر آن را به معنی من هستم کسی دوستیابی چون ما به اشتراک طعم و مزه مشابه در مد, من حدس می زنم که یعنی من می تواند دوستیابی جاستین بیبر بیش از حد.”

Seo-Joon که همچنین ستاره دار در Itaewon کلاس هم باز در مورد بازیگران در هالیوود در مصاحبه با محبوب کره جنوبی وب سایت. او گفت: “من نمی خواهم برای به دست آوردن جلوتر از خودم اما پس از یک فرصت بود که [هالیوود اولین] آمده می تواند راه من و همچنین من فکر می کنم که من باید همیشه آماده باشد. اگر چنین فرصتی به وجود آمد من می خواهم که هیچ دلیلی برای رد. چرا که فرصت می آید به کسانی که آماده هستند تا مشغول به کار هستم در مطالعه زبان های خارجی است.”

Seo-joon ستاره دار در بسیاری از محبوب کره جنوبی نشان می دهد که همچنین شامل Hwarang: شاعر جنگجو جوانان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *