“من خودم را سرزنش’ می نویسد: Karan Johar پس از یادگیری است که Sushant Singh Rajput در زمان زندگی خود

Karan Johar نشان داد برخی از جزئیات تکان دهنده در عزای مرگ بازیگر, Sushant Singh Rajput. فیلمساز سرزنش خود را برای نگه داشتن در تماس با Sushant با وجود دریافت نکات که Singh Rajput می خواستم یک گوش به صحبت کردن.

“من خودم را سرزنش برای تماس با شما برای سال گذشته….. من احساس کردم در زمان مانند شما ممکن است مورد نیاز مردم برای به اشتراک گذاشتن زندگی خود را با…اما به نوعی من هرگز دنبال کرد تا در آن احساس…و هرگز آن اشتباه را دوباره…,” ارسال شده Karan در مورد Sushant.

این فیلمساز همچنین گفت که Sushant مرگ یک بیدارباش برای او. او افزود: “ما در زندگی بسیار پر انرژی و پر سر و صدا اما هنوز هم بسیار جدا شده بار …برخی از ما تسلیم به این سکوت و رفتن داخل…ما نیاز داریم که نه تنها روابط اما همچنین به طور مداوم آنها را پرورش….Sushants ناگوار مرگ بوده است از خواب بیدار تماس به من …”

“در سطح من از شفقت و به توانایی من برای تقویت و محافظت از معادلات…..من امیدوارم که این طنین انداز با همه شما به عنوان به خوبی….خود را از دست عفونی لبخند و آغوش خرس ….,” ارسال شده Karan در کنار یک عکس از او و Sushant از مراسم اهدای جایزه.

در اینجا این پست:

Sushant Singh Rajput آخرین فیلم ‘درایو’ تولید شد توسط Karan Johar. Netflix بکشد فیلم همچنین ستاره دار ژاکلین فرناندز در نقش سرب است. در ابتدا قرار است برای اکران فیلم دیدم, آنلاین, آزادی چیزی است که Sushant آخرین-فیلم-تا کنون ‘Dil Bechara’ نیز ممکن است به دنبال در.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de