‘من پرستش در ، mandir’: Pankaj Dheer صحبت می کند تا خود را ‘Mahabharat’ شخصیت محبوبیت

Pankaj Dheer تبدیل به یک نام خانگی با شخصیت نمادین به عنوان ، در اواخر 80s اساطیری نشان می دهد Mahabharat. نقش او بود مورد تحسین قرار گرفته و توسط بسیاری از و بسیاری از عزیزان راه او به تصویر کشیده مهمی است. در حال حاضر در طول سال های اخیر تعامل Pankaj صحبت در مورد چگونگی نمایش است و حتی مربوطه و تماشا ترین مردم امروز.

Dheer اظهار داشت: “این یکی از زیباترین نوشته شده گرانت. وجود دارد 26, روابط بین مردم و مهابهاراتا پردازد در تمام روابط است که انسان می دانم. زیبا ترین قسمت آن این است که این تنها گرانت است که به شما می آموزد که چه چیزی را نباید انجام دهد. وقتی که می آید به Mahabharat نشان می دهد یکی باید در ذهن داشته باشیم که این یک ترکیب بزرگ است که ایجاد شده است. این مجمع از ذهن است.”

او همچنین به اشتراک گذاشته شده “ما تا به حال نویسندگان بزرگ مانند پاندیت نارندرا Sharma همکاری با رهی Masoom رضا حمایت BR چوپرا و راوی چوپرا. همچنین مصاحبه شگفت انگیز بود. آن را بسیار عجیب و غریب است. شما نمی توانید فکر می کنم از یکی دیگر از Shakuni یا Bheeshma یا کریشنا یا Duryodhan. حتی امروز وقتی که شما تماشای آن را بر روی, رنگ, تمام چیزهایی که مشغول به کار در روز مشغول به کار هستند. Mahabharat است نشان می دهد که فراتر از همه است.”

در سوال مورد تقدیر او را برای بازی ، Pankaj پاسخ داد: “مردم مرا دوست داشت و ستایش من در طول سال است. این نشان می دهد که من merited آن است. حتی در کتاب های تاریخ مدرسه, در صورتی که یک مرجع ، آنها من تصویر وجود دارد. بنابراین تا زمانی که این کتاب چاپ خواهد شد در مدرسه من همیشه خود را به عنوان مرجع،. من هم دو معابد که در آن وجود دارد Puja انجام می شود هر روز. من پرستش وجود دارد ، mandir. من شده اند به کسانی که معابد. یکی در کرنال و یکی در Bastar.”

این بازیگر کهنه به این نتیجه رسیدند با بیان “وجود دارد یک هشت پا, قد بلند, مجسمه, از, معدن, و مردم وجود دارد آمده و عبادت آن است. زمانی که من به مردم عشق من از ته قلب خود را. این نشان می دهد که آنها پذیرفته اند من به عنوان Karna. این می شود بسیار دشوار است برای دیگران برای بازی در این نقش دوباره. من شده اند ارائه شده بسیاری از نقش ها در نسخه های دیگر از Mahabharat اما من آن را رد کرد. من بازی کرده اند ، که در آن است برای من. آن را در مورد پول است. من می توانید پول را در غیر این صورت. اما من نمی خواهم به اشتباه طرفداران من. نمی توان آن را عدالت به طرفداران من.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>